Konica Minolta je držitelem 6 designací a 3 specializací v programu Microsoft Solutions Partner

Pokračujeme v růstu a rozvoji spolupráce se společností Microsoft a opět potvrzujeme naše odborné znalosti a zkušenosti na pozici silného partnera v poskytování produktů a služeb napříč prostředím cloudu. 

S radostí oznamujeme, že jsme v této souvislosti úspěšně obhájili již dříve získaná ocenění 6 designací a 3 specializací v rámci programu Microsoft Solutions Partner na další rok. Společnost Microsoft tímto potvrzuje naše široké technické schopnosti, zkušenosti a hluboké znalosti v prostředí Microsoft Cloud, konkrétně v následujících oblastech: 

 • Modern Work 
  Specialist – Teamwork Deployment 
 • Security 
 • Business Applications 
  Specialist – Low Code Application Development 
  Specialist – Small and Midsize Business Management 
 • Infrastructure – Azure 
 • Data & AI – Azure 
 • Digital & App Innovation – Azure 

Abychom vám mohli poskytovat ta nejlepší řešení, neustále se profesně vzděláváme, získáváme další zkušenosti a znalosti přímo od společnosti Microsoft, u našich dalších partnerů, zákazníků i v rámci celé technologické komunity v jednotlivých produktových oblastech. Pro udělení uvedených ocenění musíme plnit náročné požadavky z hlediska odbornosti a úspěšně realizovaných projektů. Rozhodují i zákaznické reference. 

Tento úspěch je dalším potvrzením závazku společnosti Konica Minolta podporovat firmy a organizace v  úspěšném rozvoji. Cílem je pomáhat našim zákazníkům urychlit a zjednodušit jejich provozní procesy, zvyšovat produktivitu, orientovat se v hybridním pracovním prostředí, zabezpečit podnik, chránit data a využívat inovativní řešení za pomoci nástrojů a služeb společnosti Microsoft. Poskytujeme komplexní služby konzultací, vývoje, implementací, technické podpory a zabezpečení zejména v prostředí Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365, Power Platform, Microsoft Azure. 

Získané designace a specializace upevňují naši dlouhodobou partnerskou spolupráci se společností Microsoft. Jsou pro nás také potřebnou hnací silou a přínosem v podobě špičkových IT řešení pro naše zákazníky. 

Děkujeme všem z týmu Konica Minolta, kteří se na získání a potvrzení uvedených ocenění podíleli. Společně pracujeme, vzděláváme se, získáváme zkušenosti a sledujeme trendy ve světě technologií, abychom naše zákazníky mohli spolehlivě a zodpovědně provázet jejich cestou digitální transformace. 

Pomáháme firmám a organizacím optimalizovat jejich technologické zázemí pro dosažení vyšších úrovní produktivity, efektivity, inovací či zabezpečení. Potřebujete-li v této souvislosti cokoliv řešit, kontaktujte nás. 

Kategorie

Reference

Poptávka