Příležitosti, nabídky, prodeje a další podpůrné nástroje v ERP včetně obchodních plánů zvýší pružnost firemních procesů

/

Jaké možnosti aktivit nabízí řešení Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations (dále jen D365 FO)? Čtyři základní vám představíme v tomto článku, ale více informací se můžete dozvědět ve videu na konci příspěvku.

  

Pro efektivní práci s kontakty je důležité nejen zamezit jejich duplicitám, ale navíc mít pohromadě i ostatní podstatné informace k danému subjektu. To D365 FO umožňuje díky globálnímu adresáři. 

  

Díky dostupným informacím pak není problém vytvořit přímo v systému nabídku, odeslat ji zákazníkovi, ale i evidovat a následně vyhodnocovat úspěšnost kampaní a kladně vyřízených nabídek. Díky tomu máte přehled o nových obchodních příležitostech a jejich vývoji spolu s ostatními daty na jednom místě. 

  

Systém D365 FO poskytuje v rámci prodejní fáze nástroje a funkce pro vytvoření prodejní objednávky a její zpracování až po fakturaci. Díky tomu máte přehled o skladových rezervacích, termínech dodání u jednotlivých zakázek nebo můžete snadno vytvářet mezipodnikové objednávky. 

  

Velkou výhodou komplexnosti řešení Dynamics 365 Finance and Operations je bezesporu možnost vytvoření obchodního plánu na základě analýzy dat, které v ERP máte plně k dispozici. Lze sledovat vývoj prognóz, zpřesňovat je a lépe tak plánovat výrobu i dodání zboží zákazníkovi. Můžete nabídnout individuální klientský přístup a mít náskok před konkurencí. 

  

Jak všechny tyto operace fungují a jak je náročné zvládnout tyto úkony přímo v systému? Na toto téma si tento týden povídala Petra Laštovková s Liborem Štejdýřem, odborníkem na řešení Dynamics 365 Finance and Operations. Podívejte se na video níže a vše se dozvíte. 

 


Přemýšlíte o implementaci moderního ERP systému ve své společnosti a chcete se dozvědět o řešení Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations více? Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole a naši konzultanti vám rádi vše vysvětlí.


Konica Minolta IT Solutions Czech
kmits.cz/li

Kategorie

Reference

Poptávka