Klíčové výhody řešení

Mnoho firem se potýká s nedostatkem kvalifikované pracovní síly. AIRe Lens, chytré brýle společnosti Konica Minolta, nabízí efektivní řešení této nepříznivé situace. Snižují dobu nutnou na zaškolení nových pracovníků, pomáhají při výrobních procesech a šetří čas expertů v daném oboru, kteří mohou v případě potřeby instruovat své kolegy na dálku. 

 

Obecné informace

Chytré brýle nové generace využívají technologii rozšířené reality a pomáhají pracovníkům v mnoha oborech s vysoce specializovanými pracovními postupy, jako jsou servisní služby, údržba, logistika nebo výroba.

Mezi hlavní benefity patří vyšší produktivita zaměstnanců, nižší náklady na jejich zaškolení a menší počet chyb a pracovních úrazů.

Technické informace

Usnadňují technikům rychleji vyřešit daný problém díky online propojení s odborníkem. 

Lehká konstrukce přináší pohodlí po celou pracovní dobu. 

Přinášejí relevantní informace a pokyny v daný čas.   

Vysoká kvalita optiky snižujpocit unavených očí. 

Dají se kombinovat s dioptrickými i bezpečnostními brýlemi. 

Jsou vybaveny snadno vyměnitelnou baterii se sedmi hodinovou výdrží.  

Poskytují spolehlivého průvodce a zároveň ponechávají ruce volné. 

Nabízejí pokročilou analýzu dat a optimalizaci procesů.  

Reference

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka