Automotive CRM je prodejní nástroj pro digitální svět. Vytvořili jsme ho specificky pro prodejce vozidel. Umožní vám efektivněji řídit prodejní i poprodejní proces, využít naplno digitální kanály a měřit výkonnost vašeho obchodního týmu i poboček. Získáte více příležitostí a navážete ještě pevnější vztah se svými zákazníky.

Více se dozvíte na www.automotivecrm.eu 

 

Přečtěte si případovou studii z Inveltu

Obecné informace

 

Konica Minolta IT Solutions Czech Automotive CRM je řešení pro efektivní práci se zákazníky, které podporuje řízení showroomu a prodejců a zjednodušuje marketingové procesy. Tato plně otevřená platforma umožní realizovat velmi specifické požadavky s minimálními náklady na vývoj a správu. Mějte přehled o svých klientech, pečujte o ně a předvídejte jejich potřeby. 

 

 

Technické informace

 

Naučte se zvládat problémy svých zákazníků. Automotive CRM Vám umožní realizovat i velmi specifické požadavky.

  • Razantní zlepšení obchodní komunikace importéra s dealerem.
  • 360° pohled na zákazníka.
  • Grafická prezentace dat (BI).
  • Přehledné a jednoduché ovládání vycházející z Microsoft Office.
  • Možnost přístupu přes Microsoft Outlook nebo webového a mobilního klienta.
  • Integrační platforma – otevřený systém s přímým napojením na další vnitropodnikové aplikace  (typicky na ERP systém či DMS systém pro automotive. Intergace na automobilový konfigurátor –  a jiné weby importéra resp. výrobce).
  • Stabilní a dlouhodobě podporovaná platforma systému.
  • Variabilita v používání různých koncových zařízení.

Případové studie

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance a sklad DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka