Automotive CRM je prodejní nástroj pro digitální svět. Vytvořili jsme ho specificky pro prodejce vozidel. Umožní vám efektivněji řídit prodejní i poprodejní proces, využít naplno digitální kanály a měřit výkonnost vašeho obchodního týmu i poboček. Získáte více příležitostí a navážete ještě pevnější vztah se svými zákazníky.

Více se dozvíte na www.automotivecrm.eu 

 

Přečtěte si případovou studii z Inveltu

Obecné informace

 

Konica Minolta IT Solutions Czech Automotive CRM je řešení pro efektivní práci se zákazníky, které podporuje řízení showroomu a prodejců a zjednodušuje marketingové procesy. Tato plně otevřená platforma umožní realizovat velmi specifické požadavky s minimálními náklady na vývoj a správu. Mějte přehled o svých klientech, pečujte o ně a předvídejte jejich ptřeby. 

 

 

Technické informace

 

Naučte se zvládat problémy svých zákazníků. Automotive CRM Vám umožní realizovat i velmi specifické požadavky.

  • Razantní zlepšení obchodní komunikace importéra s dealerem.
  • 360° pohled na zákazníka.
  • Grafická prezentace dat (BI).
  • Přehledné a jednoduché ovládání vycházející z Microsoft Office.
  • Možnost přístupu přes Microsoft Outlook nebo webového a mobilního klienta.
  • Integrační platforma – otevřený systém s přímým napojením na další vnitropodnikové aplikace  (typicky na ERP systém či DMS systém pro automotive. Intergace na automobilový konfigurátor –  a jiné weby importéra resp. výrobce).
  • Stabilní a dlouhodobě podporovaná platforma systému.
  • Variabilita v používání různých koncových zařízení.

Případové studie

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka