Chraňte se před rizikem v obchodních vztazích.

Podnikáte v prostředí, které se rychle mění? Chraňte se před rizikem s pomocí kvalitních informací o svých obchodních partnerech přímo ve vašem podnikovém systému.

Lide Produktivita365

Specifikace:

CRIBIS Connector převede data služby CRIBIS do datové struktury vašeho CRM Microsoft Dynamics 365:

  • Základní údaje, organizační struktura, NACE zatřídění
  • Finanční reporty
  • Kreditní rating
  • Rizikové metriky
  • Monitoring změn a událostí

Data se periodicky aktualizují ve struktuře entit vašeho CRM systému. Jsou tak vždy dostupná tam, kde je nejvíce potřebujete.

Přínos pro vás:

Služba CRIBIS šetří čas a eliminuje riziko nespolehlivých partnerů. Nabízí kompletní data z více než 90 zdrojů o vašich partnerech, dodavatelích, zákaznících nebo akvizičních cílech. Data obsahují:

  • Organizační strukturu, majitele, management apod.
  • Navázané subjekty, obchodní a majetkové vztahy
  • Finanční zdraví, kreditní skóre
  • Varovné signály (závazky, insolvence apod.)

CRIBIS Connector integruje tato data přímo do vašeho CRM Microsoft Dynamics 365.

Získejte náskok díky aktuálním informacím.

Chcete vědět více?
Kontaktujte nás pomocí tlačítka „Poptávka“.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka