Nevyhovuje vám pomalá správa dokumentů s omezenými možnostmi ve vašem podnikovém systému SAP ERP? Využijte licence, které už máte a rozjeďte s námi výkonný Document Management System na platformě Microsoft 365. 

Jsme tady pro vás, když:

Potřebujete funkce, které v SAP ERP chybí, jako elektronický podpis, bezpečnou správu dokumentů, nebo důvěryhodný archiv.

Produkujete větší množství dokumentů jako jsou faktury, objednávky apod.

Využijete vlastní workflows se zapojením aplikací mimo SAP.

Pracujete s citlivými (šifrovanými) dokumenty nebo máte vysoké požadavky na soulad s legislativou (jako zdravotnictví, veřejná správa, kritická infrastruktura).

 

Vlastnosti a funkcionality

Microsoft SharePoint Online je cloudová platforma pro správu dokumentů, plně integrovaná s aplikacemi Microsoft 365 a poskytovaná v rámci všech firemních licencí.

SharePoint ArchiveLink Cloud Connector umožňuje synchronizovat dokumenty mezi SAP ERP a SharePoint Online. Je kompatibilní se S/4 HANA, GOS Attachments a FIORI.

Dokumenty jsou chráněny pomocí Azure Rights Management – umožňuje sledovat, klasifikovat a chránit dokumenty a e-maily. Obsah je po vytvoření zašifrován. Autentizaci přistupujících uživatelů zajišťuje Azure Active Directory.

Získáte možnost tvorby vlastních workflows a automatizací s aplikacemi mimo SAP pomocí oblíbených low-code/no-code nástrojů Microsoft Power Platform.

Důvěryhodný digitální archiv nahradí papírovou evidenci s vysokou úrovní důvěry (elektronický podpis a pečeť, časová razítka). Je vhodný pro veřejnou správu, kritickou infrastrukturu, nebo organizace, které vyžadují soulad se specifickou legislativou.

Přínosy řešení

Je zbytečné platit za řešení třetích stran, když máte k dispozici SAP certifikované řešení již zahrnuté ve vašich Microsoft 365 licencích.

Aleš Fukal, produktový ředitel pro ECM řešení, Konica Minolta

Ušetříte v porovnání s řešením třetích stran. Nemusíte složitě integrovat další aplikaci. SharePoint už máte ve vaší licenci Office 365 / Microsoft 365. 

Zrychlíte si práci s dokumenty a zlepšíte organizaci oproti nativním SAP ERP funkcionalitám. S dokumenty můžete snadno dále pracovat v kancelářských aplikacích Microsoft 365 a Microsoft Dynamics 365.

Vysokou bezpečnost řešení zajišťuje technologie Microsoft Azure. Postará se o vás při ochraně před útokem i obnovení dat.

Snadno aplikaci rozšíříte o vlastní workflows a automatizace s Microsoft Power Platform. 

Implementaci vám maximálně usnadníme. Společně si popíšeme vaše procesy, nastavíme a doladíme řešení přesně podle vašich potřeb. Do budoucna ho můžeme dále rozvíjet.

Chcete výkonnou správu dokumentů pro SAP ERP v ceně licencí, které už máte?

Navrhneme vám ideální konfiguraci, propojíme pro vás SharePoint a SAP ERP. Přizpůsobíme vaše workflows, vytvoříme funkcionality na míru. 

Kontaktujte nás tlačítkem Poptávka.

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite – Square2 BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance, sklad a nákup DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka