Poznejte aplikaci 

Fleetman pomáhá v práci fleet managerům, provozním ředitelům i back office. Sjednocuje evidenci vozidel, řidičů i navázaných dokumentů a smluv v jednom systému. Upozorňuje na plánované události a přináší přehledné zobrazení využití vozů a jejich nákladů.  

Více informací: web FLEETMAN

Fleetman - hlavní funkce

Přínos aplikace

Fleetman je moderní cloudový fleet management nástroj pro firmy všech velikostí. Řeší typické problémy nejednotné evidence vozidel, řidičůdokumentů a smluvních vztahů. Usnadňuje práci správcům vozových parků, eviduje smlouvy i náklady a vyúčtování. Zvyšuje bezpečnost a kontrolovatelnost správy vozidel.

Přinese vám: 

Úsporu času
 • evidence všeho podstatného na jednom místě (vozidla, řidiči, dokumenty, smluvní partneři)
 • šablony s automatickým vyplňováním známých údajů
 • napojení na provozovatele GPS trackingu
 • práce kdykoliv a odkudkoliv s Office aplikacemi Microsoft
Klid a efektivitu
 • připomínky plánovaných událostí
 • plnohodnotná mobilní aplikace
 • integrace nástrojů Microsoft 365 (Excel, Outlook, Word, Teams)
 • kontakty po ruce a snadná komunikace s řidiči, servisem, pojišťovnou apod.
Přehled
 • stav vozidla, evidence jízd, GPS poloha a nájezd kilometrů
 • evidence návštěv servisu, leasingových smluv, pojištění a pojistných událostí
 • přehledné grafické zobrazení informací o vozidlech

 

Co Fleetman umí

Fleetman je moderní cloudová aplikace, navržená na základě důkladné analýzy specifických potřeb správců vozových parkůVyužívá nástroje Microsoft PowerPlatform, především Power Apps a Power Automate. Přináší maximální uživatelský komfort, efektivitu a bezpečí vašich dat.  

Propojení Power Platformy s ekosystémem společnosti Microsoft umožňuje nativní využití důvěrně známých aplikací z rodiny Microsoft 365 a díky datovým konektorům i napojení na stovky aplikací a služeb třetích stran. 

Technologie Unified Interface zajišťuje pro uživatele Microsoft aplikací důvěrně známý vzhled a ovládání, na které jste zvyklí z aplikací rodiny Dynamics 365. 

Hlavní funkce 

Evidence vozidel 

Agenda vozidel, řidičů, příslušenství, smluv a dokumentů na jednom místě – v počítači i mobilu.

Notifikace 

Upozornění do e-mailu nebo Teams o plánovaných událostech – servis podle kilometrů nebo data, vypršení leasingové smlouvy, technická kontrola, školení apod. 

Servisní a pojistné události 

Provázaná evidence pojistných událostí, škodního plnění, servisních úkonů, dostupnosti a stavu vozidla, plánovaných úkonů. 

Správa aktivit 

Správa, sdílení a přiřazování aktivit jako telefonní hovor, e-mail, úkol či schůzka pro větší efektivitu denní práce. 

Integrace s Microsoft 365 

Nativní využívání Microsoft aplikací; komunikace v Outlook a Teams, šablony ve Wordu, exporty do Excelu. 

Vizualizace dat 

Přehledné grafické zobrazení provozních dat a nákladů, exportovatelné statistiky nájezdu, nákladů, servisu apod. 

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance a sklad DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka