Klíčové výhody řešení

S řešením Infor® Configure Price Quote (CPQ) dokážete urychlit prodej komplexních produktů od obchodní příležitosti k fakturaci, eliminovat nákladné odstraňování chyb a zkracovat prodejní cyklus. Protože řešení CPQ se nachází v centru obchodních procesů, můžete poskytnout svým prodejcům značnou konkurenční výhodu a možnost rychlejší konverze svého úsilí v obchodní výsledky. 

Obecné informace

Posílení značky – Infor CPQ poskytuje nástroje, které odliší vaši společnost od konkurence. Díky dodávkám přesně podle objednávky  včas, na správné místo apod.  budete schopni prodat více produktů a zvýšit podíl poprodejních služeb. 

Více dlouhodobých obchodních vztahů – Prodej s pomocí Infor CPQ může posílit partnerství mezi vámi a vašimi zákazníky, což vede k opakovaným objednávkám v budoucnu a dlouhodobému obchodnímu vztahu. 

Rychlejší inovace pro dokonalé dodávky  Infor CPQ vám pomůže urychlit tempo inovací bez potřeby náročných konstrukčních aplikací využívaných kprocesům s nízkou přidanou hodnotou. Místo toho se mohou vaše konstrukč týmy soustředit na inovace designu, funkčností a služeb svysokou přidanou hodnotou. 

Technické informace

Automatizace pokynů pro distribuci  Umožňuje dynamicky vytvářet kusovníky a pokyny pro balení produktů a integrovat je s ERP systémem za účelem vložit tyto instrukce do procesu expedice. Umožňuje také generovat 2D výkresy a 3D modely produktů a doplňků pro finální sestavení expedovaného zboží. Dynamické instrukce a výkresy umožňují minimalizovat výskyt chyb tak, aby distribuční proces proběhl naprosto bez problému. 

Urychlení uvádění nových produk na trh  Dosáhnete rychlejší a snazší tvorby nových produktových nabídek. Můžete uvádět produktové inovace a ceníky elektronicky a přesně podle plánu. Drobné změny v produktu a ceníku můžete provádět kdykoliv, a navíc rychle reagovat na aktuální požadavky na trhu.  

Intuitivní prostředí produktové konfigurace– Shromažďuje a sdílí informace o konfigurovaných produktech s vaším obchodním týmem. Informace jsou dostupné na jakémkoliv zařízení. 

Komplexní nabídkový a objednávkový systém Můžete sledovat konfiguraci během nabídkových a objednávkových procesů s detailními vizualizacemi. 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka