Klíčové výhody řešení

S řešením pro správu podnikových aktiv, které poskytuje funkce specifické pro dané odvětví, zvýšíte efektivitu vaší firmy. Zlepšení výkonu aktiv vaší společnosti umožní snížit náklady, zvýšit ziskovost a snížit rizika projektů. 

Obecné informace

Infor® Entreprise Asset Management (EAM): 

  • Definuje strategické řízení aktiv díky více než 30 rokům zkušeností a neustálým inovacím. 
  • Nabízí všechny nástroje, které vám pomohou vyřešit problémy s výkonem aktiv.  
  • Pomáhá dělat lepší a strategičtější rozhodnutí, která prodlužují životnost aktiv, zvyšují bezpečnost a zvyšují ziskovost. 
  • Poskytuje potřebné informace  od struktury aktiv a pracovních objednávek po mobilní funkce, čárové kódy a GIS (geografický informační systém) 

Technické informace

Infor EAM je k dispozici ve vydáních pro daná odvětví a podporuje specifické požadavky vašeho oboru. 

Správa aktiv  Zaznamenávejte, udržujte, strukturujte a standardizujte informace o majetku. Zachyťte identitu, konfiguraci a strukturu fyzických aktiv, jejich úplné technické a obchodní konfigurace a aktuální polohustejně jako minulá umístění a historii údržby. 

Projektový management  Automatizujte správu celého projektu od počátečního rozpočtu a časového plánování až po dokončení závěrečných prací. Usnadněte srovnání skutečného stavu a postupu práce, využití zdrojů a nákladů s plánem projektu. 

Řízení zakázek  Spravujte celý nákupní cyklus od vytvoření požadavku, schválení, výběru dodavatele, umístění objednávky po příjem zboží a párování faktur. Zajistěte výběr kvalifikovaných dodavatelů a získejte nejlepší cenu a dodací podmínky.

Poptávka