Klíčové výhody řešení

S řešením pro správu podnikových aktiv, které poskytuje funkce specifické pro dané odvětví, zvýšíte efektivitu vaší firmy. Zlepšení výkonu aktiv vaší společnosti umožní snížit náklady, zvýšit ziskovost a snížit rizika projektů. 

Obecné informace

Infor® Entreprise Asset Management (EAM): 

  • Definuje strategické řízení aktiv díky více než 30 rokům zkušeností a neustálým inovacím. 
  • Nabízí všechny nástroje, které vám pomohou vyřešit problémy s výkonem aktiv.  
  • Pomáhá dělat lepší a strategičtější rozhodnutí, která prodlužují životnost aktiv, zvyšují bezpečnost a zvyšují ziskovost. 
  • Poskytuje potřebné informace  od struktury aktiv a pracovních objednávek po mobilní funkce, čárové kódy a GIS (geografický informační systém) 

Technické informace

Infor EAM je k dispozici ve vydáních pro daná odvětví a podporuje specifické požadavky vašeho oboru. 

Správa aktiv  Zaznamenávejte, udržujte, strukturujte a standardizujte informace o majetku. Zachyťte identitu, konfiguraci a strukturu fyzických aktiv, jejich úplné technické a obchodní konfigurace a aktuální polohustejně jako minulá umístění a historii údržby. 

Projektový management  Automatizujte správu celého projektu od počátečního rozpočtu a časového plánování až po dokončení závěrečných prací. Usnadněte srovnání skutečného stavu a postupu práce, využití zdrojů a nákladů s plánem projektu. 

Řízení zakázek  Spravujte celý nákupní cyklus od vytvoření požadavku, schválení, výběru dodavatele, umístění objednávky po příjem zboží a párování faktur. Zajistěte výběr kvalifikovaných dodavatelů a získejte nejlepší cenu a dodací podmínky.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka