Zrychlete svou digitální komunikaci

Zlepšete své podnikání s Kentico Xperience, robustní a bezpečnou platformou pro digitální prostředí (DXP), která kombinuje správu obsahu, digitální marketing a obchodování pod jednou střechou.

Prvotřídní řešení uznávané analytiky

Kentico Xperience je pravidelně oceňováno předními odborníky v oboru. Stáhněte si bezplatnou zprávu a zjistěte, co říkají.

Nastartujte svůj úspěch

Kentico Xperience funguje jako jedno bezproblémové řešení pro obchodníky i vývojáře, které nabízí pokročilé možnosti a krátkou dobu zhodnocení.

  • Vytvářejte personalizované digitální zážitky napříč kanály
  • Automatizujte své marketingové kampaně
  • Poskytněte diferencované obchodní zkušenosti

 

Lidé u NB

 

 

Marketing vítězí: Zrychlete svůj digitální marketing s Xperience

Využijte funkce digitálního marketingu na maximum

  • Dodávejte a optimalizujte marketingové kampaně zaměřené na zákazníky v reálném čase napříč různými kanály

Snadné vytváření poutavého obsahu, který přesvědčí

  • Pomocí intuitivního rozhraní v prohlížeči můžete rychle a efektivně vytvářet přesvědčivý obsah (např. formuláře, newslettery a další)

Používejte jediné řešení pro všechny své webové stránky

Zvyšte efektivitu svého týmu

  • Automatizujte digitální komunikaci se svými zákazníky nebo potenciálními zákazníky.

Vytvářejte online formuláře a průzkumy

  • Dny, kdy jste museli čekat na webového vývojáře, aby na váš web přidal formulář nebo průzkum, jsou pryč.

Delegujte tvorbu obsahu, aniž byste ztratili kontrolu

Dodržujte nařízení GDPR a další předpisy o ochraně osobních údajů

Přejděte na globální trh s vícejazyčným obsahem

Prodávejte produkty a služby online

 

Více informací: https://xperience.io/product/for-marketers

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka