Learning Management System pro moderní digitální pracoviště

Řešení LMS365 (Learning Management System) se zaměřuje na řízení vzdělávání zaměstnanců.

Připojte se k více než 4 milionům uživatelů, kteří přistupují ke svému vzdělávání kdykoliv a kdekoliv.

Obecné informace

Microsoft ISV (independent software vendor) LMS365 je mnohokrát oceněné řešení vzdělávání zaměstnanců, které umožňuje vaší organizaci poskytovat školení na platformě Microsoft 365 prostřednictvím SharePoint, Teams nebo mobilní aplikace. Poskytuje známé prostředí pro vaše zaměstnance, partnery a zákazníky. Integrace na další aplikace  je díky zvolené technologii bezproblémová.

S LMS365 vstupujete do známého prostředí Office 365 (Microsoft 365). Zadáte své obvyklé heslo a platforma již rozpozná váš profil, vaši pozici a školení, která máte absolvovat.

 

LMS365 pomáhá vaší firmě rychleji realizovat svůj potenciál!

Vytvořte z učení zážitek, ať již pracujete na desktopu, z mobilního zařízení či v prostředí Microsoft Teams!

  • Zapojte studenty v rámci jejich prostředí, které denně používají.
  • Rozhodněte se a spusťe LMS365 během několika minut – není potřeba školit studenty.
  • LMS365 je škálovatelné dle potřeb jakkoliv velké organizace.
  • Umožněte zaměstnancům, aby si navzájem pomáhali, aby byli produktivnější.
  • Využijte svých stávajících procesů založených na Office 365 (Microsoft 365).
  • Eliminujte potřebu instalace, integrace a správy webových služeb třetích stran.
  • Využijte stávající možnosti prostředí Microsoft k přizpůsobení výuky a vzhledu LMS365 přesně podle vašich představ.

 

LMS365 je možné nasadit a spustit během několika hodin. Vše běží v prostředí Microsoft Cloud.

Začněte vzdělávat své zaměstnance ještě dnes!

Proč LMS365?

Zaškolení zaměstnanců (onboarding)
Vykročte pravou nohou…

Díky vzdělávací platformě může být proces zaškolení nových zaměstnanců automatizovaný a snadno spravovatelný. Můžete snadno kategorizovat informace, ke kterým má každý zaměstnanec přístup v závislosti na své roli, dni v práci nebo školení, které absolvoval.

Rozvoj zaměstnanců
Udržujte svůj tým zapojený

Znají vaši zaměstnanci všechny vzdělávací zdroje, které mají k dispozici? Největší aktiva pro vaši firmu jsou vaši zaměstnanci a poskytování příležitostí k rozvoji je „top faktorem“ pro jejich udržení.

Školení předpisů (compliance)
Zůstaňte v souladu a v bezpečí

Pokud máte nové bezpečnostní předpisy, můžete je snadno aktualizovat a zaslat všem příslušným zaměstnancům pouhými několika kliknutími.

Adopce nového softwaru
Seznamte se s novými nástroji

Vytvořte si vlastní školení, které vám umožní procházet všemi funkcemi nového nástroje. Poskytněte podporu svým zaměstnancům, aby lépe pochopili účel a využití nových nástrojů a tím je rychleji přijali a využívali v praxi.

Reporting
Zjistěte, jak je vzdělávání efektivní

Schopnost sledovat a vykazovat pokrok v učení je ve většině organizací klíčová. Mít k dispozici údaje o zaměstnancích a jejich vzdělávání v jednotném formátu je tedy zásadní.

Mobilita
Učení na cestách

Díky vzdělávací platformě mají zaměstnanci přístup ke školení společnosti odkudkoli, což dále napomáhá popularitě této technologie mezi organizacemi usilujícími o vybudování moderních digitálních pracovišť.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Mám zájem