Vzdělávejte (se) systematicky kdykoliv a kdekoliv.

Jediný systém pro vzdělávání zaměstnanců plně integrovaný do Microsoft Teams. Připojte se k milionům dalších uživatelů, využijte pro vzdělávání a školení výhody digitálního pracoviště.

Žena u NB

 

Zjednodušte a zpříjemněte si vzdělávání a školení

Znalostní ekonomika je realitou. Váš úspěch je přímo závislý na tom, jestli se vaši zaměstnanci neustále vzdělávají. To jako HR odborník jistě víte. Racionální motivace však někdy nestačí. Jak to kolegům co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit? Jak mít přehled a dobrý plán nejen v rozvoji zaměstnanců, ale i v povinných školeních?

Pomůže vám LMS365 – řešení pro vzdělávání zaměstnanců. Funguje plně na platformě Microsoft, tedy v prostředí, ve kterém vy i zaměstnanci pracujete denně. Jedno přihlášení a vše, co máte vidět nebo prostudovat, máte rovnou po ruce. Samozřejmě na desktopu i mobilním zařízení. Integruje se také snadno na další vaše firemní aplikace (od Microsoftu i třetích stran). LMS365 pomáhá rozvíjet více než 4 miliony uživatelů po celém světě.

S LMS365 budete lépe rozvíjet zaměstnance, s jejich rozvojem poroste i firma.
  • Jako HR specialista i zaměstnanec získáte dokonalý přehled o absolvovaných školeních.
  • Budete moci přehledně a systematicky plánovat školení i další rozvoj.
  • Všechna školení a tréninky máte v jediné platformě pod jedním přihlášením. Na platformě, kterou už teď umíte ovládat.
  • Compliance nebo Security školení jsou nutná, ale neoblíbená. Můžete je maximálně zjednodušit a tím je ostatním zpříjemnit.
  • Škálujte funkce a výkon podle potřeby své organizace.
  • LMS365 je v cloudu. Spustíme je s vámi během několika minut. Intuitivní ovládání zaručí rychlý start v celé firmě.
  • S dalšími aplikacemi LMS365 propojíme v řádu dní.

 

DEMO – zkuste si aplikaci naživo (v angličtině)

 

 

Jak pomáhá LMS365 v poradenské společnosti

Podívejte se na případovou studii.

Nebo nám napište pod tlačítkem POPTÁVKA. Začít můžeme třeba zítra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co umí LMS365?

Zaškolení zaměstnanců (onboarding)
Vykročte pravou nohou…

Díky vzdělávací platformě může být proces zaškolení nových zaměstnanců automatizovaný a snadno spravovatelný. Můžete jednoduše kategorizovat informace, ke kterým má každý zaměstnanec přístup v závislosti na své roli, dni v práci nebo školení, které absolvoval.

Rozvoj zaměstnanců
Udržujte svůj tým na špici

Znají vaši zaměstnanci všechny kurzy a vzdělávací zdroje, které mají k dispozici? Největší aktiva pro vaši firmu jsou vaši zaměstnanci. Poskytování příležitostí k rozvoji je „top faktorem“ pro jejich udržení.

Školení předpisů (compliance)
Zůstaňte v souladu a v bezpečí

Pokud máte nové bezpečnostní předpisy, můžete je snadno aktualizovat a zaslat všem příslušným zaměstnancům pouhými několika kliknutími. Nebo si vytvořit vlastní kurz a seznámit pracovníky se změnami na obrazovce, a přesto osobně.

Adopce nového softwaru
Seznamte se s novými nástroji

Vytvořte si vlastní školení, které vám umožní procházet všemi funkcemi nového nástroje. Poskytněte podporu svým zaměstnancům, aby lépe pochopili účel a využití nových nástrojů. Díky tomu je rychleji přijmou a budou využívat v praxi.

Reporting
Zjistěte, jak je vzdělávání efektivní

Schopnost sledovat a vykazovat pokrok v učení je ve většině organizací klíčová. V LMS365 máte k  dispozici údaje o zaměstnancích a jejich vzdělávání, plánovaných, započatých i dokončených kurzech v jednotném a přehledném rozhraní.

Mobilita
Učení na cestách

Pusťte si kurz třeba ve vlaku nebo cestou do práce. S LMS365 mají zaměstnanci přístup ke školení odkudkoli a také na mobilních zařízeních, což dále napomáhá úspěšnosti vašeho vzdělávacího programu i adopci nových technologií a znalostí.

F&O sklady a proces expedice

 

Podívejte se na funkce a výhody přehledně ve videu z webináře:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance a sklad DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka