Vzdělávejte (se) systematicky kdykoliv a kdekoliv.

Jediný systém pro vzdělávání zaměstnanců plně integrovaný do Microsoft Teams. Připojte se k milionům dalších uživatelů, využijte pro vzdělávání a školení výhody digitálního pracoviště.

Žena u NB

Zjednodušte a zpříjemněte si vzdělávání a školení.

Znalostní ekonomika je realitou. Váš úspěch je přímo závislý na tom, jestli se vaši zaměstnanci neustále vzdělávají. To jako HR odborník jistě víte. Racionální motivace však někdy nestačí. Jak to kolegům co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit? Jak mít přehled a dobrý plán nejen v rozvoji zaměstnanců, ale i v povinných školeních?

Pomůže vám LMS365 – řešení pro vzdělávání zaměstnanců. Funguje plně na platformě Microsoft, tedy v prostředí, ve kterém vy i zaměstnanci pracujete denně. Jedno přihlášení a vše, co máte vidět nebo prostudovat, máte rovnou po ruce. Samozřejmě na desktopu i mobilním zařízení. Integruje se také snadno na další vaše firemní aplikace (od Microsoftu i třetích stran). LMS365 pomáhá rozvíjet více než 4 miliony uživatelů po celém světě.

S LMS365 budete lépe rozvíjet zaměstnance, s jejich rozvojem poroste i firma.
  • Jako HR specialista i zaměstnanec získáte dokonalý přehled o absolvovaných školeních.
  • Budete moci přehledně a systematicky plánovat školení i další rozvoj.
  • Všechna školení a tréninky máte v jediné platformě pod jedním přihlášením. Na platformě, kterou už teď umíte ovládat.
  • Compliance nebo Security školení jsou nutná, ale neoblíbená. Můžete je maximálně zjednodušit a tím je ostatním zpříjemnit.
  • Škálujte funkce a výkon podle potřeby své organizace.
  • LMS365 je v cloudu. Spustíme je s vámi během několika minut. Intuitivní ovládání zaručí rychlý start v celé firmě.
  • S dalšími aplikacemi LMS365 propojíme v řádu dní.
Zkuste si aplikaci naživo (v angličtině).
Podívejte se, jak pomáhá LMS365 v poradenské společnosti BDO:

Nebo nám napište, začít můžeme třeba zítra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co umí LMS365?

Zaškolení zaměstnanců (onboarding)
Vykročte pravou nohou…

Díky vzdělávací platformě může být proces zaškolení nových zaměstnanců automatizovaný a snadno spravovatelný. Můžete jednoduše kategorizovat informace, ke kterým má každý zaměstnanec přístup v závislosti na své roli, dni v práci nebo školení, které absolvoval.

Rozvoj zaměstnanců
Udržujte svůj tým na špici

Znají vaši zaměstnanci všechny kurzy a vzdělávací zdroje, které mají k dispozici? Největší aktiva pro vaši firmu jsou vaši zaměstnanci. Poskytování příležitostí k rozvoji je „top faktorem“ pro jejich udržení.

Školení předpisů (compliance)
Zůstaňte v souladu a v bezpečí

Pokud máte nové bezpečnostní předpisy, můžete je snadno aktualizovat a zaslat všem příslušným zaměstnancům pouhými několika kliknutími. Nebo si vytvořit vlastní kurz a seznámit pracovníky se změnami na obrazovce, a přesto osobně.

Adopce nového softwaru
Seznamte se s novými nástroji

Vytvořte si vlastní školení, které vám umožní procházet všemi funkcemi nového nástroje. Poskytněte podporu svým zaměstnancům, aby lépe pochopili účel a využití nových nástrojů. Díky tomu je rychleji přijmou a budou využívat v praxi.

Reporting
Zjistěte, jak je vzdělávání efektivní

Schopnost sledovat a vykazovat pokrok v učení je ve většině organizací klíčová. V LMS365 máte k  dispozici údaje o zaměstnancích a jejich vzdělávání, plánovaných, započatých i dokončených kurzech v jednotném a přehledném rozhraní.

Mobilita
Učení na cestách

Pusťte si kurz třeba ve vlaku nebo cestou do práce. S LMS365 mají zaměstnanci přístup ke školení odkudkoli a také na mobilních zařízeních, což dále napomáhá úspěšnosti vašeho vzdělávacího programu i adopci nových technologií a znalostí.

F&O sklady a proces expedice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka