Klíčové výhody řešení

Řešení LMS365 (Learning Management System) se zaměřuje na management vzdělávání zaměstnanců ve firmě a skvěle doplňuje oblast HR řešení dodávaného naší společností.

Obecné informace

Microsoft ISV (independent software vendor) LMS365 je mnohokrát oceněné řešení vzdělávání zaměstnanců, které umožňuje vaší organizaci poskytovat školení na platformě Microsoft 365 prostřednictvím SharePoint, Teams nebo mobilní aplikace. Poskytuje známé prostředí pro vaše zaměstnance, partnery a zákazníky. Integrace na další aplikace  je díky zvolené technologii bezproblémová.

S LMS365 vstupujete do známého prostředí Office 365. Zadáte své obvyklé heslo a platforma již zná váš profil, vaši pozici a školení, která máte absolvovat.

Snadnější použití

Je to jednoduché, LMS365 je integrován do Office 365 a SharePoint, což z něj činí jeden ze systémů, který lze velmi snadno ovládat.

Rychlejší nasazení

LMS365 je možné nasadit a spustit během několika hodin. Vše běží v prostředí Microsoft Cloud.

Technické informace

Kurzy & Správa obsahu

Vytvářejte kurzy a spravujte obsah s plným využitím integrované platformy Office 365 a SharePoint. Vybudujte pokročilé vzdělávací moduly v rámci každého kurzu.

Motivující uživatelské prostředí

Pomocí svého moderního digitálního pracoviště vytvořte motivující vzdělávací plán a zajistěte si vysokou účast ze strany uživatelů. Tato zkušenost začíná přizpůsobením osobního dashboardu každému uživateli. Zahrňte gamifikaci a sociální sítě pro ještě větší účast!

Reporting & Vyhodnocení

S LMS365 máte plnou kontrolu nad svými vlastními LMS daty. Díky kombinaci intuitivního reportingu na obrazovce, statických reportů v Excelu a pokročilé analýzy v Power BI, nemůže být sledování a reportování dosažených výsledků jednotlivých studentů a skupin snazší.

Mobilní aplikace

Vezměte si školení na cesty s naší mobilní aplikací! Stáhněte si kurzy a absolvujte je, když jste offline. Výsledky se synchronizují, když jste opět online.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Mám zájem