Klíčové výhody řešení

Řiďte celé své podnikání pomocí jediného řešení. Zjednodušte své procesy, dělejte informovaná rozhodnutí a podpořte svůj růst s Dynamics 365 Business Central – komplexním řešením pro správu podnikání malých a středních firem.

O řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central vám rádi poskytneme více informací. Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole. 

Zde se můžete podívat na nahrávku webináře, kde bylo představeno řešení Business Central v cloudové verzi a jeho klíčové výhody.

 

Obecné informace

Lepší přehled o financích

Zrychlete finanční uzávěrku, sledujte finanční výkonnost v reálném čase pomocí grafů a zlepšete přesnost předpovědi při zachování compliance a bezpečnosti.

Optimalizujte svůj dodavatelský řetězec

Maximalizujte ziskovost díky komplexnímu pohledu na provoz, nákup, výrobu, zásoby a správu skladů.

Podpořte prodej a zlepšete služby

Spravujte prodejní proces od začátku do konce v rámci Outlooku a poskytujte výjimečné služby díky propojenému pohledu na zákazníky a servisní operace.

Realizujte projekty včas a v rámci rozpočtu

Plánujte a sledujte své projekty v reálném čase pomocí metrik zdrojů, ziskovosti, úkolů a pokroku.

 


Novinky v Microsoft Business Central Release 2023 wave 2

Technické informace

Microsoft Dynamics 365 Business Central, dříve nazývaný Microsoft Dynamics NAV nebo Navision, je nová generace inteligentních podnikových aplikací, které umožňují vaší organizaci růst, vyvíjet se a transformovat. Poskytuje inteligentní uživatelské rozhraní a osvědčené obchodní strategie pro správná rozhodnutí.

Vyberte cloud nebo on-prem

Business Central běží tam, kde potřebujete, a nabízí stejnou uživatelskou zkušenost bez ohledu na to, jak ho nasadíte.

Vezměte své podnikání na cesty

Mobilní verze podporuje cloudové i on-prem uživatele s konzistentním prostředím napříč zařízeními Windows, Android a iOS.

Ukládejte a přenášejte data napříč svými systémy

Chraňte svá data před neoprávněným přístupem pomocí automatického šifrování datového centra Microsoft.

 


 

Novinky v Microsoft Dynamics 365 Business Central podzim 2022

 


Novinky v Microsoft Dynamics 365 Business Central jaro 2022

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite – Square2 BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance, sklad a nákup DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka