Klíčové výhody řešení

Řiďte celé své podnikání pomocí jediného řešení. Zjednodušte své procesy, dělejte informovaná rozhodnutí a podpořte svůj růst s Dynamics 365 Business Central – komplexním řešením pro správu podnikání malých a středních firem.

O řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central vám rádi poskytneme více informací. Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole. 

Zde se můžete podívat na nahrávku webináře, kde bylo představeno řešení Business Central v cloudové verzi a jeho klíčové výhody.

 

Obecné informace

Lepší přehled o financích

Zrychlete finanční uzávěrku, sledujte finanční výkonnost v reálném čase pomocí grafů a zlepšete přesnost předpovědi při zachování compliance a bezpečnosti.

Optimalizujte svůj dodavatelský řetězec

Maximalizujte ziskovost díky komplexnímu pohledu na provoz, nákup, výrobu, zásoby a správu skladů.

Podpořte prodej a zlepšete služby

Spravujte prodejní proces od začátku do konce v rámci Outlooku a poskytujte výjimečné služby díky propojenému pohledu na zákazníky a servisní operace.

Realizujte projekty včas a v rámci rozpočtu

Plánujte a sledujte své projekty v reálném čase pomocí metrik zdrojů, ziskovosti, úkolů a pokroku.

Technické informace

Microsoft Dynamics 365 Business Central, dříve nazývaný Microsoft Dynamics NAV nebo Navision, je nová generace inteligentních podnikových aplikací, které umožňují vaší organizaci růst, vyvíjet se a transformovat. Poskytuje inteligentní uživatelské rozhraní a osvědčené obchodní strategie pro správná rozhodnutí.

Vyberte cloud nebo on-prem

Business Central běží tam, kde potřebujete, a nabízí stejnou uživatelskou zkušenost bez ohledu na to, jak ho nasadíte.

Vezměte své podnikání na cesty

Mobilní verze podporuje cloudové i on-prem uživatele s konzistentním prostředím napříč zařízeními Windows, Android a iOS.

Ukládejte a přenášejte data napříč svými systémy

Chraňte svá data před neoprávněným přístupem pomocí automatického šifrování datového centra Microsoft.

 
Podívejte se na čerstvě přidané funkce v Business Central, představené na jaře 2022. Textový souhrn najdete v článku zde.

Poptávka