Klíčové výhody řešení


P
říčinou požáru, vloupání nebo vandalismu vznikají firmám často velké škody na majetku. Kamerové systémy MOBOTIX pomohou nejen při vyšetřování těchto událostí, ale i v jejich prevenci. Díky vestavěné inteligenci je navíc možné analyzovat různé procesy, situace a chování a vyvodit z nich budoucí opatření.  

 

Obecné informace

V malých, ale i velkých podnicích z odvětví dopravy, logistiky, průmyslu, zdravotnictví a dalších je důležité zajistit bezpečí pro zaměstnance a klienty, zabránit škodám na drahých zařízeních, krádežím, nebo vandalismu. V tom všem vám pomůžou flexibilní a intuitivní kamerové systémy MOBOTIX.

 

Technické informace

Vysoká návratnost investice díky energeticky úspornému provozu a téměř nulovým nákladům na údržbu. Bude vám stačit menší počet kamer, protože s hemisférickou kamerou MOBOTIX se 360° pohledem je možné sledovat celou místnost bez slepých míst. Není zapotřebí žádný centrální server ani podpůrné softwary, integrovaný systém VMS (Vulnerability Management System) zabezpečí správu videa, analýzu obrazu a ovládání zařízení. 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka