Klíčové výhody řešení


P
říčinou požáru, vloupání nebo vandalismu vznikají firmám často velké škody na majetku. Kamerové systémy MOBOTIX pomohou nejen při vyšetřování těchto událostí, ale i v jejich prevenci. Díky vestavěné inteligenci je navíc možné analyzovat různé procesy, situace a chování a vyvodit z nich budoucí opatření.  

 

Obecné informace

V malých, ale i velkých podnicích z odvětví dopravy, logistiky, průmyslu, zdravotnictví a dalších je důležité zajistit bezpečí pro zaměstnance a klienty, zabránit škodám na drahých zařízeních, krádežím, nebo vandalismu. V tom všem vám pomůžou flexibilní a intuitivní kamerové systémy MOBOTIX.

 

Technické informace

Vysoká návratnost investice díky energeticky úspornému provozu a téměř nulovým nákladům na údržbu. Bude vám stačit menší počet kamer, protože s hemisférickou kamerou MOBOTIX se 360° pohledem je možné sledovat celou místnost bez slepých míst. Není zapotřebí žádný centrální server ani podpůrné softwary, integrovaný systém VMS (Vulnerability Management System) zabezpečí správu videa, analýzu obrazu a ovládání zařízení. 

Poptávka