Spolehlivost za každého počasí je zajištěna testováním kamer určených pro venkovní použití v teplotách od 30° C do +60° C a jejich robustní konstrukcí, která odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám. Obraz má vysokou kvalitu i v případě snížené viditelnosti. Snímač MxActivity snižuje četnost falešných poplachů až o 90 %, protože rozezná pohyb neškodných živočichů nebo větru od reálných hrozeb. Reakce systému na různé podněty můžete snadno automatizovat. 

 

Vnitřní kamery jsou vybaveny termografickou technologií, která včas identifikuje požáry nebo přehřátá zařízení a spustí poplach. Jelikož váží pouhých 200 g a mají průměr 12 cm, můžete je diskrétně instalovat v nemocničních zařízeních, výrobních halách, dopravních prostředcích, nástupištích, veřejných prostorách, obchodech a na mnohdalších místech.  

 
Počítání osob a sledování pohybu ukáže, kolik návštěvníků se nachází v prodejně a co právě dělají. Tato data vám pomůžou stanovit optimální počet pracovníků, prodejní strategii a reklamní kampaně, jelikož víte, v jakou dobu, za jakého počasí a u kterých produktů tráví zákazníci v obchodě nejvíce času.  

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka