Hodily by se vám ve firmě jednoduché aplikace pro digitalizaci běžných činností?

Chcete svými lidem ušetřit čas i rutinní práci? Na základě praktických potřeb našich zákazníků nabízíme sadu hotových malých aplikací, pokrývajících typické firemní procesy jako evidence docházky, schvalování dokumentů, nebo vedení knihy jízd. 

Aplikace jsme vytvořili s pomocí low-code/no-code nástrojů Microsoft Power Platform. Což znamená, že je umíme nasadit rychle a propojit s mnoha dalšími systémy, ať už ze světa Microsoft, nebo od třetích stran.

Také to znamená, že vám umíme rychle vyvinout aplikaci na míru. Nebo si podobné aplikace můžete postavit sami, interně. Pokud se to chcete naučit, pomůžeme vám formou workshopů, tréninků a konzultací. Podívejte se na nabídku služeb.

A jaké aplikace pro vás máme hotové?

Schvalování dokumentů #

Nikoho nebaví ztrácet čas papírováním. Nějaký proces nebo pravidla pro schvalování různých dokumentů má každá organizace. Podívejte se, jak je možné proces digitalizovat s pomocí aplikace vytvořené rychle, na míru a bez programování – s low-code/no-code technologií Microsoft Power Platform.

Evidence docházky #

Zvláště v době home-office a distribuovaných pracovišť, je čím dál větší výzva. A ideální příležitost pro digitalizaci procesu. K rychlému vyřešení takové potřeby se dobře hodí low-code/no-code technologie Microsoft Power Platform, se kterou se dá taková jednoduchá firemní aplikace vytvořit efektivně a bez složitého programování. Dává samozřejmě smysl proces napojit i na mzdový systém. Podívejte se, co umí naše aplikace.

Hodnocení zaměstnanců #

Hodnocení zaměstnanců je další příklad digitalizace procesů s pomocí rychle vytvořené aplikace na technologii Microsoft Power Platform. V tomto případě pro akademickou instituci. A ne ledajakou – přímo pro Rektorát Univerzity Karlovy. Aplikaci je ovšem možné nasadit prakticky v jakékoliv organizaci, které záleží na vzájemné zpětné vazbě mezi zaměstnanci a managementem.

Podívejte se, co je i ve vaší firmě možné vytvořit během několika týdnů. Jak zapadá hodnocení zaměstnanců do celé koncepce digitalizace organizace uvidíte také v case study Microsoft z Univerzity Karlovy.

Fleetman #

Jednodušší správa vozového parku. Cloudová aplikace šetří práci i nervy správcům vozového parku. Dává také lepší přehled o flotile pro efektivnější řízení nákladů. Sjednocuje vše podstatné strukturovaně a přehledně na jednom místě:

  • kompletní data o vozidlech, provozu a nákladech
  • veškeré dokumenty, smlouvy a faktury
  • notifikace
  • škodní události a servis
  • pokročilý reporting.

Driver Hub - kniha jízd v mobilu #

Nevyhovuje vám žádná elektronická kniha jízd na trhu? Vytvořte si (třeba s naší pomocí) vlastní. Podívejte se, co umí naše aplikace knihy jízd, vytvořená kompletně s pomocí low-code/no-code technologie Microsoft Power Platform.

Parking Assistant #

Vjedete na firemní podzemní parkoviště a po dlouhém kroužení úzkými chodbami zjistíte, že prostě není místo. Nebo přijdete na hot-desking pracoviště a nesednete si… To už se vám nestane díky aplikaci, kterou jsme si vytvořili na low-code/no-code technologii Microsoft Power Platform. Podívejte se, co umí.

Configuration management #

Aplikace usnadňuje systémovým administrátorům řízení konfiguračních položek, jejich vztahů, parametrů a atributů. Umožňuje vydefinovat stromy položek obecných typů (stroje, prostředí, licence, aplikace, oddělení) a k těm potom doplňovat vzájemné vazby a vlastnosti.

Řízení licencí #

Aplikace pro evidenci tenantů, prostředí a správu licencí. U licencí je evidován původ (z jaké smlouvy, z jakého nároku pochází) a případné licenční klíče. Je možno generovat žádosti o přiřazení licenčních klíčů, které schvaluje odpovědná osoba, a ve výsledku je tak přehled o již přiřazených a zbývajících počtech licencí daného typu.

Zaujala vás nabídka aplikací?

Hodila by se vám některá do firmy, nebo se chcete na něco zeptat?

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite – Square2 BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor Podnikové aplikace na Microsoft Power Platform BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance, sklad a nákup DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Microsoft Security – série online workshopů pro zabezpečení a ochranu vaší organizace Video-analytické technologie a řešení Balíčky pro vývoj a služby Microsoft Azure Microsoft Defender pro plnou kontrolu nad zabezpečením vaší organizace Workshopy k Microsoft 365 Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector

Reference

Poptávka