Klíčové výhody řešení

Microsoft Dynamics 365 for Talent vám usnadní přijímací proces nových pracovníků a pomůže s výběrem správných lidí, umožní vám zavázat si zaměstnance a optimalizovat vaše HR programy.

Obecné informace

Při práci s Talentem se rozhodnete, jak uspořádat vaši společnost a sledujete obsazenost pracovních míst i výkonnost jednotlivých pracovníků. Nastavte HR parametry specifické pro vaši firmu. Sdílejte všem odpovědi na často kladené dotazy.

Můžete nastavit účinné plány pro řízení zaměstnanců, stejně jako spravovat položky, jako jsou počítače nebo telefony, které vaše společnost svým zaměstnancům půjčuje. Můžete vytvořit pevné a variabilní plány kompenzací a definovat jejich pravidla.
Loajalita a motivace zaměstnanců

Pomozte zaměstnancům k dosažení kariérních cílů. Můžete nastavit cíle, vytvořit hodnocení, sledovat zpětnou vazbu a řídit tak výkonnost (KPI). Abyste mohli pomoci zaměstnancům rozvíjet potřebné dovednosti, můžete také určit jejich tutory, definovat typy kurzů a jejich popisy, ad.

 

 

Technické informace

 • Správa organizační struktury společnosti
 • Udržování komplexních informací o zaměstnancích
 • Offboarding proces, automatické odpojení ze systému a mazání dat dle GDPR
 • Řízení procesu náboru a adaptace nových zaměstnanců
 • Vytvoření centralizovaného profilu
 • Efektivní pohovory, zlepšení přístupu k informacím a rychlá zpětná vazba
 • Zjednodušení procesu pohovorů pro kandidáty, přijímací manažery a pracovníky HR
 • Automatické plánování termínů schůzek
 • Definování a správa zaměstnaneckých benefitů
 • Kariérní řád
 • Řízení kvalifikace zaměstnanců, monitoring platnosti atestací, certifikací
 • Správa zaměstnaneckých kompetencí
 • Time management, monitoring ne/přítomnosti zaměstnanců
 • Kontrola aktuálního výkonu práce s ohledem na stanovené pracovní cíle (KPI)
 • Plán školení zaměstnanců

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka