Klíčové výhody řešení

Jedná se o end-to-end nástroj pro šifrování komunikace mezi počítači a mobilními zařízeními. Unikátnost technologie spočívá v automatické výměně klíčů a pokročilých vlastnostech. E-maily, data a soubory jsou rozšifrovatelné pouze pro odesílatele a příjemce.

 

Obecné informace

Jednoduché

TALKEY šifruje data jako plugin ve vašem e-mailovém klientovi. Stačí si jej nainstalovat a používat e-mail tak, jak jste zvyklí. O šifrování se postará váš privátní klíč, který pracuje na pozadí.

Bezpečné

Díky šifrování jsou e-maily a soubory čitelné pouze pro odesílatele a příjemce. Prolomení TALKEY silou výpočetního výkonu velkého množství počítačů by zabralo více než jeden lidský život.

Globální

Pozvěte své partnery do šifrované komunikace jednoduše prostřednictvím e-mailové zprávy. Jako pozvaný uživatel s vámi mohou komunikovat bezpečně z celého světa.

„GDPR ready“

TALKEY garantuje předání osobních údajů jednoduchým způsobem tak, aby zpracovatel osobních údajů vyhověl požadavkům GDPR.

Technické informace

Vysoká bezpečnost

Implementované algoritmy splňují doporučení Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost v oblasti kryptografických prostředků. TALKEY využívá pro šifrování e-mailů a souborů symetrické a asymetrické šifrování. Vlastní zpráva nebo soubor je symetricky zašifrován náhodně vygenerovaným symetrickým klíčem. Zpráva spolu s klíčem je pak asymetricky zašifrována veřejným klíčem protistrany – příjemce. Vznikne soubor s příponou .mtm, který je schopen na svém zařízení dešifrovat pouze ten uživatel, který má k dispozici privátní klíč. 

Zabezpečená data vždy pod kontrolou odesílatele

TALKEY umožňuje šifrovat jak e-mailovou komunikaci, tak soubory, které budou dostupné pouze pro definované a oprávněné uživatele. Šifrování e-mailů je plně transparentní pro uživatele, TALKEY klient je integrován jako doplněk do e-mailových klientů Microsoft Outlook, ale je k dispozici i vlastní klient e-mail, který dokáže šifrovaná data klientovi poskytnout v případě, že příjemce e-mailu nemá podporovaného e-mailového klienta, nebo využívá webového poštovního klienta pro přístup k e-mailu.

Jednoduchost a automatizace

Pro usnadnění procesu šifrovaní v TALKEY je aktivována funkce automatické detekce příjemce. Pokud odesílatel vyplní položku příjemce v e-mailu, TALKEY klient kontaktuje serverovou službu provozovatele a zjišťuje, zda daný příjemce je anebo není uživatelem TALKEY. Pokud je, automaticky zvolí šifrování a e-mail se před odesláním zašifruje. Tuto možnost si může uživatel vypnout.

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance a sklad DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka