MONITORING – OCHRANA – ZABEZPEČENÍ

Pomůže vám včas odhalit krádež nebo vandalismus. Upozorní vás na vznikající požár. Hlídá kvalitu výrobků. Chrání vaše zaměstnance v rizikovém prostředí. To vše umí video-analytické řešení od Konica Minolta.

Spojuje špičkové vizualizační technologie na cloudové IoT platformě s podporou AI. Kombinuje vysoce odolná vizuální, tepelná, zvuková senzorická zařízení s pokročilou analytikou a datovou platformou.  Poskytuje mimořádnou kvalitu obrazu a analýzu dat pro kompletní dohled a zabezpečení nad vším, co je pro vás důležité.

 

Hlavní přínosy

  • vysoká a stálá kvalita monitorování za všech okolností
  • žádná slepá místa – 360stupňová bezpečnostní kamera, 180stupňový panoramatický pohled
  • včasná detekce podezřelých skutečností umožňující rychlý zásah
  • přehledné řídící panely umožňující sledování v reálném čase i analýzu historických dat
  • vysoká úroveň zabezpečení dat díky šifrovanému přenosu
  • regulované nástroje umělé inteligence neohrožují lidi ani jejich soukromí
  • odolnost zařízení vůči rozbití díky využití extrémně trvanlivého a odolného materiálu
  • účinnější díky nižší spotřebě energie a menšímu počtu kamer s větším pokrytím

Vyvinuto pro rozmanité bezpečnostní potřeby

Bezpečnost na pracovišti

Za pomoci bezpečnostních zařízení snadno dohlédnete na používání ochranných pomůcek a prostředků pro zaměstnance a bezpečnou vzdálenost či přístup ke strojům.

Za pomoci vizualizační a akustické technologie dokážete také včas detekovat případnou nemoc či zranění u pracovníků, kteří jsou v prostoru sami, spuštění alarmu nebo volání o pomoc.

Prevence šíření nemocí

Akustické funkce kamery vám umožní identifikaci projevů infekčních onemocnění, rozpoznají kýchání či kašel. Za pomoci termovize zaznamenáte zvýšenou tělesnou teplotu a můžete včas zamezit šíření nemoci na pracovišti.

Vizuální kontrola kvality

Kamery s vysokým rozlišení a širokým spektrem snímání vám ve spolupráci s chytrými analytickými nástroji pomohou monitorovat výstupní kvalitu vašich výrobků a také ušetřit díky včasnému odhalení problému ve vašem výrobním procesu.

Kontrola přístupu

Monitorujte vstup do vašich prostor a přístup k majetku například za pomoci řešení založených na rozpoznávání obličeje nebo kontrole teploty. Včas tak dokážete zamezit vniknutí neoprávněných osob do podnikového areálu či budovy.

Odhalení potenciálních rizik krádeže a narušení bezpečnosti

Cenná data, objekty a jiná aktiva snadno ochráníte za pomoci včasné výstrahy a identifikace podezřelého chování.

Intelligent Video Solutions (IVS) od Konica Minolta zahrnují

Termální kamery

Video-analytické systémy teplotního mapování (heat maps) poskytují včasnou detekci rizikových situací a problémů například v oblastech sledování zahřívání strojů, prevence a monitoring v oborech potravinářství nebo ve výrobních podnicích.

Řízení bezpečnosti přístupů

IVS systémy pro Access Control Management vám s pomocí AI analytických nástrojů pomohou sledovat přístup do chráněných prostor na základě rozpoznávání obličeje, prověření průkazu nebo registračních značek SPZ.

Sledování prostoru a procesů

Chytré video-analytické technologie vám pomohou v mnoha situacích, jako například počítání osob, objektů, sledování řad u pokladen či přepážek, monitoring pacientů, rozpoznání nežádoucího chování či inteligentní správa informací.

Bezpečnostní kamery – indoor i outdoor

S IVS kamerami bezpečně monitorujete vše, co potřebujete, a to i za vzdáleného mobilního dohledu. Chrání vaše objekty, komerční i veřejné prostory, pomohou vám s prevencí vandalismu a krádeží.

Společnost Konica Minolta poskytuje řešení zobrazovacích, kontrolních a analytických nástrojů založené na inteligentních kamerových systémech MOBOTIX postavených na IoT v kombinaci se zobrazovací platformou FORXAI. FORXAI umožňuje okamžité zpracování dat z kamer na bázi umělé inteligence ve vlastní infrastruktuře nebo v cloudu. Získejte vizuální kontrolu nad všemi potřebnými procesy.

Pro více informací a návrh řešení přesně podle vašich potřeb nás neváhejte kontaktovat.

 

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite – Square2 BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance, sklad a nákup DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka