Klíčové výhody řešení

Workplace Hub je jediná ucelená infrastruktura kanceláře na 1 m². Poskytuje kompletní správu IT, zabezpečení dat, připojení k wifi a multifunkční tiskárnu. Díky kombinaci nejnovějšího hardwaru a softwaru se toto řešení stává nezbytnou součástí pracoviště každé společnosti.

Obecné informace

Workplace Hub je komplexní řešení pro podnikové technologie do malých i velkých kanceláří. Tato IT platforma vytváří ekosystém pro všechny nezbytné služby, kombinuje nejnovější hardware s tím nejlepším softwarem přímo na míru kterékoliv společnosti, a to se zárukou splnění požadavků GDPR.

Technické informace

Jednou z hlavních priorit každé společnosti je bezpečnost firemního IT. Workplace Hub zajišťuje ochranu dat (System Security and Data Protection), neustálý monitoring, řízení a ochranu systémů před kybernetickými útoky a dalšími bezpečnostními hrozbami.

BA4 Finance: účetnictví pro Dynamics 365 Business Central Power Platform – vaše vlastní aplikace a automatizace BA4 Banking: české bankovní příkazy pro Dynamics 365 Business Central BA4 Commerce: lokalizace prodeje a nákupu pro Dynamics 365 Business Central BA4 Assets: správa majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Correction Entries: opravné položky k pohledávkám Real Estate Suite BA4 Cars: evidence a správa vozidel pro Dynamics 365 Business Central BA4 Logistics: české lokalizované rozšíření Dynamics 365 Business Central pro oblast logistiky BA4 eDocs: zpracování dokladů pro Dynamics 365 Business Central BA4 Item Statements: zpracování výkazů EKOKOM a ASEKOL BA4 Government: výkaznictví pro veřejný sektor BA4 FA Inventory: inventarizace dlouhodobého majetku deposit BA4 Depository: depozitní pokladny pro Dynamics 365 Business Central BA4 Job Queue: upozornění na chybu v položce fronty úloh BA4 Controlling: řízení podniku pro Dynamics 365 Business Central Document management pro SAP ERP BA4 Equipment Register: operativní evidence majetku pro Dynamics 365 Business Central BA4 Work Equipment: evidence pracovních pomůcek pro Dynamics 365 Business Central BA4 Czech Payroll: mzdy a personalistika pro Dynamics 365 Business Central BA4 Base: pomocné rozšíření pro BA4 aplikace BA4 CRIBIS: konektor na aplikaci CRIBIS BA4 PBI Analytics: grafické dashboardy pro obchod, finance a sklad DMS & ECM řešení pro vaši chytrou kancelář BA4 EDI: elektronická výměna dokladů Video-analytické technologie a řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management Automotive CRM SRM Talent MOBOTIX Workplace Hub Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Asset Management (EAM) LMS365 – Learning Management System Talkey Kentico Xperience FLEETMAN – Chytřejší správa vozového parku Dynamics 365 Customer Insights Consents pro Dynamics 365 CRIBIS Connector
Poptávka