Workplace Hub je IT platforma, která vytváří ekosystém pro všechny nezbytné služby, kombinuje nejnovější hardware s tím nejlepším softwarem přímo na míru. Workplace Hub je komplexní řešení od jednoho dodavatele, které naplňuje všechny potřeby v oblasti informačních technologií. Jediná smlouva, jediné číslo podpory a fixní měsíční sazba usnadní sledování celkových nákladů a sníží výdaje.

Workplace Hub přináší podporu a integraci s nástroji pro efektivní spolupráci a mobilní kancelář díky technologii WorkplaceGO. Společnosti využijí zejména propojení s Office365, či i snadnou administrativu ve správě uživatelů, Wi-Fi nebo správě majetku.

Workplace Hub je chráněn před narůstajícími útoky na IT systémy. Brána Sophos XG Firewall poskytuje komplexní ochranu příští generace, která automaticky reaguje na hrozby a blokuje je, monitoruje dění v síti a odhaluje skrytá rizika. V rámci služeb spojených s Workplace Hub bude nepřetržitě monitorován a aktualizován stav zabezpečení. Data uložená v zařízení Workplace Hub jsou šifrována a lokálně zálohovaná na úrovni zrcadlení disků. Zároveň je možné data zálohovat do Konica Minolta cloudu či jiného úložiště.

 

 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka