Finding the totals of entries displayed on a page can be very time consuming. Exporting data to get the totals of entries via Excel takes a long time.

 

Instead, you can display the totals of entries in one click. Discover Quick Sums. With this add-on you can work more comfortably on the important Entries pages. And save valuable time.

Quick Sums allows users to work more comfortably on important tables with ledger entries (such as General Ledger Entries, Customers / Vendors Ledger Entries, Item Ledger Entries, etc.). Its functions allow you to display the totals of defined fields of a given table with ledger entries directly in the system.

 

Quick Sums can accurately calculate the accounting items you need from any field of accounting. You can customize the settings, too.

Once you have installed the Quick Sums Extension in your Dynamics 365 Business Central, your system is set up by default and ready to go. Configuration is done via the Setup Wizard or manually.

Features and benefits of using this app:

  • Save a lot of time when calculating the sum of displayed entries.
  • Allows you to calculate defined computed fields on important entries pages without having to leave the system

Get it now Supported editions:

  • This app supports both the Essential and Premium editions of Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Supported countries:

  • Australia, Austria, Germany, New Zealand, United Kingdom and United States.

 

Categories

  • Analytics
  • Collaboration
  • Productivity

 

Legal

 

Support

You can contact us via e-mail: its@konicaminolta.cz or phone: +420 245 000 020.
If you have any questions about the services we provide simply use the contact form. We try and respond to all queries and comments within 24 hours.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka