Obchodní společnosti a velkoobchod

Dynamické prostředí, ve kterém se obchodní společnosti nacházejí, předpokládá neustálé rozšiřování nabídky služeb a správnou predikci zákaznického chování. Mějte pod kontrolou rychlou výměnu dat s velkým počtem obchodních partnerů a dopravců. Systém vám umožní práci se širokým sortimentem zboží i citlivou a flexibilní správu cen včetně přesného sledování marží.

S čím můžeme pomoci

Díky našim mnohaletým zkušenostem s implementacemi podnikových systémů obchodních společností vám nabízíme oborové řešení, které umožňuje:

  • Pokročilou správu pohledávek a závazků zahrnující automatizovaný systém upomínek a penalizací 
  • Kontrolu cash flow
  • Komplexní podporu procesů nákupu včetně nákupu ze zahraničí
  • Komplexní podporu logistiky
  • Elektronickou výměnu dat (EDI)
  • Rychlou výměnu dat s velkým počtem obchodních partnerů a dopravců 
  • Využívání logistických služeb třetích stran (3PL)
  • Náročné úlohy plánování kombinující prognózy nákupu s pokrytím jmenovitých objednávek
  • Práci se širokým sortimentem zboží
  • Flexibilní správu cen, přesné sledování marží
Obchodní společnosti a velkoobchod

Technické informace

Doporučená  řešení :

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management – platforma pro moderní podnikový systém 
(dříve Dynamics 365 for Finance & Operations nebo Microsoft Dynamics AX)

Microsoft Dynamics 365 Business Central – komplexní podnikový informační systém, který pomáhá společnostem na cestě k digitální transformaci 
(dříve Microsoft Dynamics NAV)

Dynamics 365 for Sales 

Power BI – interaktivní nástroje pro vizualizaci dat

Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.

Workplace Hub – řešení moderní kanceláře na 1m2

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy

 

Ke stažení

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka