Audit technologické strategie

Co tento audit zahrnuje?

Zhodnocení a nezávislý pohled třetí strany na to, jak máte postavenou architekturu řešení. Doporučíme, co by bylo vhodné upravit, změnit nebo nahradit. Poukážeme, na co si dát pozor při implementaci a jaká další rizika dnes nemusíte vidět. V případě potřeby dokážeme finální řešení ještě nechat ohodnotit další nezávislou stranou – a to osobnostmi z komunity Microsoft MVP (Most Valuable Professional) z celého světa, kteří každoročně prochází certifikací, aby prokázali své jedinečné znalosti v dané oblasti, na kterou se zaměřují.

S čím Vám můžeme pomoci

Vybereme firmám vhodné IT řešení a vysvětlíme proč právě to. Záleží na velikosti podniku, typu podnikání, firemní strategii a na volbě mezi onpremise řešením, cloudem a hybridním řešením. Pomůžeme se zorientovat ve světě produktů a aplikací Microsoft Dynamics 365 a doporučíme vhodnou platformu. Vysvětlíme, jak lze díky jednotlivým technologiím lépe naplnit byznysové cíle společnosti. Doporučíme a uděláme analýzu potřeb, zda se vyplatí upgrade stávajícího informačního systému, nebo zda už je lépe investovat do nového řešení.

Samostatnou kapitolou je Software jako služba (SaaS). Je to specifický obchodní model, který asi neocení všechny firmy, ale mnohé ano. Projednáme s vámi, zda je toto cesta, kterou se chcete vydat. SaaS umožňuje být více flexibilní, odpadají náklady do investic, aktualizací softwaru a hardwaru nebo licencí.

Svoji starost o IT potřeby firmy vložte do našich rukou. Máme více než dvacetileté zkušenosti jak s ERP, tak CRM systémy. Máme za sebou stovky implementací a díky tomu máme nejen produktovou, ale zejména oborovou znalost. Dokážeme vám nabídnout to nejlepší na platformě Microsoft, díky licenčnímu auditu a auditu strategie byznysových potřeb společnosti vše zasadíme do kontextu fungování vaší firmy.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka