Audit technologické strategie

Co tento audit zahrnuje?

Zhodnocení a nezávislý pohled třetí strany na to, jak máte postavenou architekturu řešení. Doporučíme, co by bylo vhodné upravit, změnit nebo nahradit. Poukážeme, na co si dát pozor při implementaci a jaká další rizika dnes nemusíte vidět. V případě potřeby dokážeme finální řešení ještě nechat ohodnotit další nezávislou stranou – a to osobnostmi z komunity Microsoft MVP (Most Valuable Professional) z celého světa, kteří každoročně prochází certifikací, aby prokázali své jedinečné znalosti v dané oblasti, na kterou se zaměřují.

S čím Vám můžeme pomoci

Vybereme firmám vhodné IT řešení a vysvětlíme proč právě to. Záleží na velikosti podniku, typu podnikání, firemní strategii a na volbě mezi onpremise řešením, cloudem a hybridním řešením. Pomůžeme se zorientovat ve světě produktů a aplikací Microsoft Dynamics 365 a doporučíme vhodnou platformu. Vysvětlíme, jak lze díky jednotlivým technologiím lépe naplnit byznysové cíle společnosti. Doporučíme a uděláme analýzu potřeb, zda se vyplatí upgrade stávajícího informačního systému, nebo zda už je lépe investovat do nového řešení.

Samostatnou kapitolou je Software jako služba (SaaS). Je to specifický obchodní model, který asi neocení všechny firmy, ale mnohé ano. Projednáme s vámi, zda je toto cesta, kterou se chcete vydat. SaaS umožňuje být více flexibilní, odpadají náklady do investic, aktualizací softwaru a hardwaru nebo licencí.

Svoji starost o IT potřeby firmy vložte do našich rukou. Máme více než dvacetileté zkušenosti jak s ERP, tak CRM systémy. Máme za sebou stovky implementací a díky tomu máme nejen produktovou, ale zejména oborovou znalost. Dokážeme vám nabídnout to nejlepší na platformě Microsoft, díky licenčnímu auditu a auditu strategie byznysových potřeb společnosti vše zasadíme do kontextu fungování vaší firmy.

Poptávka