Professional Services

Konzultační firmy a organizace poskytující služby čelí výzvám, kdy musí své klienty přesvědčit o hmatatelné hodnotě poskytovaného poradenství. Jedinečnost a úspěch v tomto oboru předpokládá nutnost neustálého rozšiřování znalostí a nabídky služeb. Zákaznická báze roste na základě doporučení.

S čím můžeme pomoci

Proměňte reference v dobré obchody. Udržujte si komplexní znalost zákazníků a reagujte pružně na jejich potřeby. Pomáhejte svým klientům na vysoce profesionální úrovni za pomoci chytrých technologií.

 

Rychlé a personalizované služby – s Built-in intelligence poskytnete klientům služby rychle a kvalitně a získáte přidanou hodnotu v každé interakci. 

Růst a rozvoj  inovujte a rozšiřujte své služby díky vytěžení a analýze zákaznických dat. Učte se z každé interakce s AI-driven Insights.

 

 

Professional Services

Technické informace

Doporučené řešení:

Dynamics 365 for Customer Service

Dynamics 365 for Marketing

Dynamics 365 for Sales

Dynamics 365 Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365 for Talent – řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management (dříve Dynamics 365 for Finance & Operations nebo Microsoft Dynamics AX) – maximální technologická podpora pro realizaci stavebních projektů od plánování, přípravných aktivit, přes výstavbu a obchodní činnost až po předání klientovi.

ClickDimensions

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka