Projektový engineering a kusová výroba

Řešení je určeno firmám, které se zabývají vývojem a výrobou složitých průmyslových výrobků podle unikátních přání zákazníka. Zejména pro segmenty energetika, chemický průmysl, těžké strojírenství, hutnictví, ale i dodavatelům konstrukcí pro stavebnictví, automobilový a letecký průmysl. Podnikový software umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníka a podmínky subdodavatelů. Specializované technologické řešení vám pomůže automatizovat rutinní činnosti, zvýšíte tak produktivitu svého podniku a získáte čas pro jeho další rozvoj.

S čím můžeme pomoci

  • Vysoké nároky na řízení nákladů, termínů a kvality dodávky pod vysokými smluvními sankcemi
  • Široký rozsah druhů vstupních materiálů a kooperací
  • Řídká opakovatelnost a vysoká cena produktů
  • Zvýšení rychlosti a pružnosti vývoje a výroby při reakci na požadavky zákazníků
  • Zlepšení interní komunikace i komunikace s obchodními partnery
  • Důsledné plánování a sledování nákladů a termínů
  • Přesné informace zvyšují efektivitu řízení podnikových zdrojů a snižují náklady
  • Rychlá návratnost investice a dlouhodobá stabilita
  • Přístupná digitální transformace pomáhající získat rozhodující výhodu na trhu
Projektový engineering a kusová výroba

Technické informace

Doporučená řešení: 

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management – platformy pro moderní podnikový systém (dříve Dynamics 365 for Finance & Operations nebo Microsoft Dynamics AX) 

Dynamics 365 Project Service Automation 

Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka