Úvod  |  Obory  |  Retail a maloobchod  |  S čím můžeme pomoci

Retail a maloobchod - S čím můžeme pomoci

Back office procesy 

 • Plánování a nákup(plan and source) – příprava obchodních plánů na základě prodejů v jednotlivých prodejních kanálech. Centrální řízení objednávek u globálních dodavatelů. 
 • Produkty/zboží(merchandise) – řízení kategorií produktů a sortimentů, optimalizace zisku díky pokročilé cenotvorbě, efektivní správa zásob napříč kanály. Pružný systém správy produktových atributů. 
 • Propagace(promote) – prodej různých značek pomocí různých kanálů, víceúrovňové věrnostní programy, sledování obchodních výsledků podle prodejů nebo reklamních kampaní. 
 • Řízení dodávek(deliver) – automatizace správy zásob a nákupu, efektivní správa logistických procesů (skladování, doplňování zásob na prodejnách, přeprava), aplikace metod Buyers push a Cross docking, generování a tisk etiket a regálových štítků. 
 • Řízení skladu a dopravy– integrace s moduly pro řízení skladu a dopravy. 
 • Centralizovaná správa prostředí– možnost efektivní úpravy rozhraní pokladního systému a tiskových výstupů pomocí centrálního nastavení a automatizovaná distribuce na pobočky. 
 • Tvorba maloobchodních cen– optimalizace zisku díky pokročilé cenotvorbě (slevy, množstevní slevy, kombinační slevy, mezní slevy – nastavení dle skupin sortimentu a uplatňování cen v konkrétních hodinách). 

Front office procesy 

 • Prodej (sell) – podpora vícekanálového prodeje (multichanel) s možností kombinace jednotlivých kanálů (objednávka přes e-shop, vyzvednutí v prodejně apod.), vytvořené rozhraní pro efektivní napojení na existující e-commerce řešení. 
 • Služby(service) – poskytuje zaměstnancům 360° pohled na zákazníka i na zboží bez ohledu na prodejní kanály, automatické generování doporučených produktů, napojení na pokročilé modely predikce (umělá inteligence – AI), efektivní zpracování objednávek pomocí mobilních POS (buďte nablízku zákazníkovi), správa zaměstnanců na prodejně (workforce management). 
 • Správa skladu– podpora příjmu a výdeje zboží na sklad prodejny a provádění inventur pomocí pokladního terminálu POS. 
 • Práce s hotovostí– podpora práce s hotovostí (více měn, uzávěrky pokladen, trezor…) a napojení na platební terminály. 
 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka