Zdravotnictví

Bez spolehlivého ekonomického informačního systému se ve zdravotnictví neobejdete. Takového, který vám každodenní práci usnadní a urychlí. Ohlídá za vás všechny legislativní i další podmínky specifické pro zdravotnické organizace. Takovým systémem je Microsoft Dynamics 365 Business Central. Vyspělé ERP v cloudu, na které se můžete spolehnout za všech okolností. Podívejte se proč.

Microsoft Dynamics 365 Business Central pokrývá všechny potřeby zdravotnických zařízení v oblastech finančního a provozního řízení, skladů a zásobování, ukládání a zabezpečení dat, souladu s legislativou a předpisy. Snadno ho navíc propojíte s ostatními systémy vaší organizace.

S námi získáte nejen řešení ERP, ale zejména implementační tým specializovaný přímo pro obor zdravotnictví s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi procesů. Spolehněte se na silné spojení technologií a profesionálů společností Microsoft a Konica Minolta IT Solutions Czech. 

Pracujeme již pro 12 nemocnic, z toho 8 fakultních.

Využijte i vy našich zkušeností. Kontaktujte nás.

BUSINESS CENTRAL #

Microsoft Dynamics 365 Business Central je vyspělé ERP řešení pro ekonomické a provozní řízení vaší organizace. Využívat ho můžete zcela v prostředí cloudu nebo jen částečně v kombinaci s on-premise řešením (hybridní přístup). Přizpůsobí se vám.

 • Získáte informační systém prověřený mnoha lety provozu a miliony uživatelů po celém světě.
 • Vaše ERP pokryje všechny požadované procesy. Jednotlivé moduly si volíte podle aktuálních potřeb.
 • Business Central vám pomůže splňovat všechny legislativní požadavky (např. v oblastech vykazování, zabezpečení a další)
 • Snadno propojíte ekonomiku a logistiku s nemocničním informačním systémem (NIS) i s dalšími technologiemi, které využíváte

PROČ CLOUD #

 • Nemusíte složitě řešit hardware ani OS / SQL a jejich aktualizace.
 • Máte k dispozici tolik kapacity a výkonu, kolik aktuálně potřebujete.
 • Máte vysokou míru zabezpečení a ochrany systému proti napadení nebo pro případ havárie.
 • Správa Microsoft Dynamics 365 Business Central  a jeho uživatelů je snadná.
 • Snižujete své organizaci náklady na aktualizace nových verzí systému. Ty probíhají automaticky. Zbavíte se také nákladných investic do správy a údržby serverů i potřeb dokoupení dalšího hardwaru.
 • Můžete pracovat kdykoliv a odkudkoliv.
 • Máte přehled o důležitých datech a finančních ukazatelích díky pokročilému monitoringu celého systému.

Do cloudu můžete přejít zcela nebo jen částečně (hybridní model). Volíte podle vlastních aktuálních preferencí a potřeb. Společně projdeme vaši stávající situaci a doporučíme nejvhodnější řešení.

OBLASTI VYUŽITÍ #

S Microsoft Dynamics 365 Business Central spolehlivě pokryjete všechny ekonomické procesy ve zdravotnických zařízeních, včetně doplnění legislativy pro příspěvkové organizace. Hlavní oblasti řešení jsou:

 • Správa financí
 • Správa zásob
 • Správa dlouhodobého majetku
 • Nákup a prodej
 • Mzdy a personalistika
 • Monitoring a reporting dat

Důraz je kladen na: rozpočty, výkaznictví státu CSÚIS, správu majetku a jeho inventarizace, operativní evidenci (např. ochranné a pracovní pomůcky a další specifické položky), skladovou problematiku (SZM, MTZ, IT…), včetně procesu žádanek, dále například controlling, depozitní pokladny.

Pro všechny tyto oblasti poskytujeme nadstavbové, certifikované aplikace, které rozvíjí a doplňují váš informační systém Microsoft Dynamics 365 Business Central.

ČESKÁ LEGISLATIVA #

Využijte naše mnohaleté zkušenosti z implementace a správy v prostředí české legislativy. Díky nim jsou zde pro vás aplikace BA4, které přizpůsobují systém legislativě a standardům ČR.

Společně s řešením Microsoft Business Central získáte následující záruky dodavatele Konica Minolta IT Solutions Czech.

 • Nejširší implementační pokrytí všech oblastí vašeho ERP systému v souladu se standardy oboru zdravotnictví v ČR.
 • Všechny související, potřebné a užitečné materiály a informace, včetně těch o získaných certifikacích a atestech.
 • Průběžná doporučení pro nejlepší využití dostupných technologií, optimální řešení dle vašich potřeb a požadavků.

DOPORUČENÉ PRODUKTY #

MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL – podnikový informační systém pro efektivní řízení společnosti. Doporučujeme zejména cloudovou verzi, která vám zajistí provoz bez zbytečných starostí daleko do budoucnosti.

BA4 rozšíření – add-ony, které zajistí přizpůsobení práce v systému Microsoft 365 Business Central české legislativě a procesním zvyklostem

Pro pokrytí všech procesů vaší organizace i specifických požadavků pro vás máme řadu dalších užitečných aplikací. Mezi nimi najdete třeba řešení pro personalistiku a vzdělávání zaměstnanců, řešení pro správu vozového parku, správu dokumentů, ale i bezpečnostní kamery, chytré brýle, řešení pro správu IT a další.

CENA A LICENCE #

Cena vašeho ERP v cloudu závisí na konkrétním řešení a vašich specifických potřebách. Rádi vám poradíme a doporučíme optimální licenční model Microsoft Dynamics 365 Business Central. Společně projdeme také možné cenové zvýhodnění využitelné právě pro zdravotnické organizace.

Poptávka