Řízené vzdělávání přináší firmě spokojené zaměstnance i více času personalistům

Aplikaci LMS365 a některé benefity jejího používání jsme si již představili v předchozích článcích. Jejím cílem  je poskytnout přehlednou, uživatelsky přívětivou platformu, která splní nároky HR manažerů na uplatnění jejich vzdělávací strategie, ale i požadavky zaměstnanců na jednoduchou a motivační aplikaci, díky které se dozví vše potřebné ohledně kurzů, certifikací, možností získání dovedností pro růst na své pracovní pozici, ale i dalšího vzdělávání, aby zůstali v souladu s vývojem a požadavky na trhu.

HR manažeři vítají přidělení kurzů k pracovní pozici, přehled o všech vypsaných kurzech i souvisejících nákladech. Díky tomu mohou mít pod kontrolou průběžný stav rozpočtu. Mohou upravovat a zadávat požadavky na instruktory nebo definovat různé typy kurzů za rozdílným účelem.

Vůči svým zaměstnancům zajišťují personalisté cílené rozvojové plány, kurzy nebo úkoly pro nové zaměstnance. Potřebují mít pod palcem termíny, jejich plnění, získané dovednosti účastníků kurzu, růst zaměstnanců ve vzdělávacím plánu, mít dostupnou analýzu pokroku účastníků i získávat jejich zpětnou vazbu.

Protože aplikace LMS365 vychází z reálných požadavků HR manažerů, umožňuje jim, aby stále mohli čerpat ze svých zkušeností, ale i dat, která již mají k dispozici, a na ně plynule navázat v následujícím období pro perspektivní vzdělávání. Díky tomu si personalisté šetří čas, finanční zdroje i nadbytečnou komunikaci se zaměstnanci nebo ostatními členy týmu, naopak získávají čas pro řešení reálných potřeb firmy a jejích zaměstnanců.

Pokud vás aplikace LMS365 zaujala, můžete se více dozvědět zde nebo rovnou klikněte na tlačítko „Mám zájem“, vyplňte kontakt na sebe a my se vám ozveme.

 

Pokud vám utekly předchozí podcasty, můžete se na ně podívat zde:

Když ani rouška nepomůže, je tu ochrana v Azure

Když se IT sesype, máme záložní plán

Vaše heslo do 3 minut

Začněte používat to, co si už platíte

Stop Excelu

Bing vládne všem

Jak sdílet potřebné, ale nevyzradit tajemství

Jak neudělat faux paux na online meetingu

Konec trapných příloh v e-mailu

Naskočte na vlnu automatizace (své) administrativy

Naskočte na vlnu automatizace (své) práce

Jak nezapomenout na splnění pracovních úkolů

Jak se nenechat pohltit pracovními e-maily

 

Krátký textový popis a stručné instruktážní video ke každému tipu můžete dostávat do e-mailu. Aby vám příště nic neuteklo, stačí se přihlásit k odběru zde nebo nás můžete sledovat na:

Blog: kmits.cz/produktivita365

LinkedIn: kmits.cz/365li

Youtube: kmits.cz/365yt

 

Tým Konica Minolta IT Solutions Czech

kmits.cz/li

Reference

Mám zájem