Na hlavní obsah K navigaci

Chytřejší fleet management

Vaše flotila pod kontrolou

Všechny záznamy o vašem vozovém parku, pohodlně a přehledně v jedné aplikaci.

Poznejte aplikaci Fleetman

Fleetman zjednodušuje práci správcům vozového parku a dalším pracovníkům back office. Přináší lepší přehled, pomůže vám lépe organizovat všechny záznamy a dokumenty v jednom snadno použitelném systému. Váš vozový park bude bezpečnější a efektivnější.

Zbavte se Excelových tabulek

Jedna aplikace, kde snadno najdete všechny záznamy, dokumenty a data, dokonce i v mobilu.

Nezapomeňte na žádný termín

Notifikace o plánovaných aktivitách a lhůtách, jako jsou servisní prohlídky nebo vypršení smluvních termínů. Najdete je v aplikaci Teams nebo v e-mailu.

Udržujte si přehled

Zobrazení provozních dat a nákladů v grafickém rozhraní, snadné exporty pro reporting a nativní práce v Microsoft aplikacích.
Přehlednost záznamů

Ušetřete čas
díky lepší organizaci

Fleetman sjednocuje všechny záznamy a dokumenty o vozovém parku na jednom místě (vozidla, řidiči, smlouvy, kontakty na dodavatele,...). Díky tomu se vám s nimi pracuje snadněji a rychleji.

Notifikace, automatizace

Méně stresu,
více pohodlí.

Fleetman vás upozorní na důležité události, jako jsou servisní prohlídky, smluvní lhůty, pravidelné kontroly apod. Umožní vám pracovat v prostředí Microsoft, na které jste zvyklí a funguje také v plnohodnotné mobilní aplikaci. Vaše procesy si můžete automatizovat a propojit Fleetman s jinými aplikacemi.

Reporting

Lepší přehled,
vyšší efektivita

Fleetman zobrazuje provozní a finanční data o vaší flotile v interaktivním grafickém rozhraní. Přináší vám perfektní přehled a snadný reporting i exporty do Excelu nebo Power BI.

Více o Fleetmanu

Prozkoumejte všechny funkce Fleetmana

Reference

Co říkají naši zákazníci