Konica Minolta
IT Solutions Czech s.r.o.

U Plynárny 1002/97
101 00 Praha 10
Česko

IČO: 25820826
DIČ: CZ25820826
Městský soud v Praze
oddíl b, vložka 16870

Bankovní spojení
Citibank a. s.
Č. Ú. 2550470102/2600
Id datové schránky: hfggz4t

Praha Brno Ostrava Poznaň

Pobočka Praha

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

U PLYNÁRNY 1002/97
101 00 PRAHA 10
ČESKÁ REPUBLIKA

Pobočka Brno

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Pobočka Ostrava

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

areál FN Ostrava – budova 4Medical Innovations
Dr. SLABIHOUDKA 6232/11  
708 52 OSTRAVA – PORUBA
ČESKÁ REPUBLIKA

Pobočka Poznaň

WEBCOM Poland Sp. z o.o.

Napište nám

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Reference

Mám zájem