Přejít na hlavní stranu Přejít na navigaci

Co říkají zákazníci?

Pojďme se přesvědčit

www.invelt.com

Invelt je jeden z nejúspěšnějších a nejzkušenějších BMW partnerů v České republice. Na českém trhu působí již více než 25 let. O kvalitě jeho služeb svědčí to, že drží cca 25% BMW trhu v České republice.

Případová studie

Automotive CRM je praktický nástroj, který nám pomáhá lépe a efektivněji komunikovat s našimi zákazníky.

www.cartecgroup.com

BMW CarTec Group je největší prodejce BMW, BMW ///M performance, BMWi, MINI, Rolls-Royce and BMW Motorrad v České republice. Je na trhu více než 15 let a prodá přes 1500 vozidel ročně.

Automotive průmysl se změnil, naši zákazníci se změnili, my se musíme změnit také. Automotive CRM nám na této cestě významně pomáhá.

www.axess.mu

Axess působí na ostrově Mauricius. Je druhým největším prodejcem vozidel na trhu. V portfoliu mají značky jako Jaguar, Land Rover, Ford, Peugeot, Citroen, Mazda, Isuzu a Suzuki. Dokáže uspokojit zákazníka, který hledá malé užitkové vozidlo i nejluxusnější statusový symbol.

Případová studie

“Bylo nám ctí a potěšením spolupracovat s týmem Automotive CRM. I na takto náročné vzdálené implementaci prokázali, že jsou opravdoví profesionálové."

tob-bmw.sk

Společnost T.O.B. působí na slovenském trhu od roku 1992. Od roku 1999 je autorizovaným prodejcem značek BMW a MINI. Strategicky umístěné prodejně-servisní středisko u obce Trenčianská Turná je ztělesněním přístupu k zákazníkovi, kdy cílem je nabídnout unikátní, osobní zážitek a služby na míru od prvního kontaktu. Prodej je pouze začátkem společné cesty. Důraz klade T.O.B. na after-sales péči a pomoc b jakékoliv situaci, na kterou se může zákazník spolehnout 24/7.

"Automotive CRM je důležitým krokem na naší cestě digitální transformace prodejních a poprodejních služeb. Chceme být etalonem nejmodernějších služeb a komplexního vztahu se zákazníkem pro BMW prodejce na Slovensku."

bmw-zilina.sk

Již 20 let je naším cílem a posláním přinášet radost nejen prostřednictvím vozů BMW, ale také prostřednictvím naší firemní kultury postavené na pilířích důvěry a náklonnosti našich zákazníků. Nabízíme prodej nových vozidel BMW, nákup a prodej ojetých vozidel, prodej originálních náhradních dílů, podpora a prodej i neznačkových služeb, prodej originálního příslušenství a módní kolekce BMW LifeStyle, pneuservis a další profesionální služby.

"Chceme nabízet perfektní služby jako základ dlouhodobého vztahu s našimi zákazníky. Automotive CRM je důležitý nástroj, který nám v tom pomáhá."

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

Ozvěte se nám telefonem, emailem, na Linkedinu, nebo kontaktním formulářem.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům

Společnosti, které využívají Automotive CRM, budou vždy o krok před konkurencí.

Zaujalo vás Automotive CRM?

Vyzkoušejte si aplikaci v obchodě AppSource!

AppSource