Konica Minolta
IT Solutions Czech s.r.o.

U Plynárny 1002/97
101 00 Prague 10
Czech Republic

ID: 25820826
VAT NUMBER: CZ25820826
Municipal Court in Prague
Section C, Insert 347149

Bank account
Citibank a. s.
bank account: 2550470102/2600
Id data box: hfggz4t

Prague Brno Ostrava České
Budějovice

Office in Prague

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Office in Brno

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Office in Ostrava

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Ostrava University Hospital – building 4Medical Innovations
Dr. SLABIHOUDKA 6232/11  
708 52 OSTRAVA – PORUBA
Czech Republic

Office in České Budějovice

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Staroměstská 1504/1
370 04 České Budějovice
Czech Republic

 

Contact us

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

We would like to stay in touch with you. Please tick the area(s) you are interested in:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


I agree to the processing of my personal data for the purpose of sending marketing and commercial communications in the areas listed above.

We need the above consent to process personal data from you in connection with the European Union's General Data Protection Regulation (GDPR, effective from 25 May 2018) so that we can continue to be in contact with you via email and/or phone call for the area of interest.

Here you will find the full text of the consent of Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Prague 10, ID No.: 25820826

Please be assured that we will not overwhelm you with many e-mails or phone calls. Thank you.

Our customers

Contact us