Více informací

Zaškolení zaměstnanců (onboarding)
Vykročte pravou nohou…

Díky vzdělávací platformě může být proces zaškolení nových zaměstnanců automatizovaný a snadno spravovatelný. Můžete jednoduše kategorizovat informace, ke kterým má každý zaměstnanec přístup v závislosti na své roli, dni v práci nebo školení, které absolvoval.

Pravděpodobnost, že zaměstnanci najdou podporu a informace, které potřebují během prvních několika týdnů, je mnohem vyšší, když jim poskytnete informace prostřednictvím vzdělávací platformy.

Nový zaměstnanec si může během ranní kávy osvěžit osvědčené postupy firmy a během cesty domů si může projít důležité předpisy.

Rozvoj zaměstnanců
Udržujte svůj tým zapojený

Znají vaši zaměstnanci vžechny vzdělávací zdroje, které mají k dispozici? Největší aktiva pro vaši firmu jsou vaši zaměstnanci a poskytování příležitostí k rozvoji je „top faktorem“ pro jejich udržení.

Díky učební platformě je učení zábavnější a přístupnější, protože můžete integrovat moduly mikro učení do vzdělávacího programu svých zaměstnanců.

Týmy pro vzdělávání mohou rozvíjet kurzy řízení, aby lépe připravily nové vedoucí společnosti, sdílely tipy a triky na používání nového softwaru a vytvářely certifikáty pro již absolvované kurzy.

Školení předpisů (compliance)
Zůstaňte v souladu a v bezpečí

Pokud máte nové bezpečnostní předpisy, můžete je snadno aktualizovat a zaslat všem příslušným zaměstnancům pouhými několika kliknutími.

Rizika spojená s dodržováním předpisů a zabezpečením dat jsou extrémně vysoká a stále nákladnější. Tím, že máte vzdělávací platformu, která může zaměstnancům poskytovat aktuální informace, můžete bojovat s těmito vysokými riziky a pomoci udržet své zaměstnance v souladu s předpisy a nařízeními. Špatné školení zaměstnanců může mít vliv na integritu zabezpečení dat vaší společnosti tím, že neinformovaní pracovníci nezpracovávají důležitá data.

Adopce nového softwaru
Seznamte se s novými nástroji

Vytvořte si vlastní školení, které vám umožní procházet všemi funkcemi nového nástroje. Poskytněte podporu svým zaměstnancům, aby lépe pochopili účel a využití nových nástrojů a tím je rychleji přijali a využívali v praxi.

Pohyb směrem k digitální transformaci způsobil, že organizace zavádějí stále více nástrojů. Zajištění adopce může být stále obtížnější. Použijte školení jako prostředek k vytváření povědomí o těchto nástrojích a umožněte svým zaměstnancům s nimi správně pracovat.

Reporting
Zjistěte, jak je vzdělávání efektivní

Schopnost sledovat a vykazovat pokrok v učení je ve většině firem klíčová. Mít k dispozici údaje o zaměstnancích a jejich vzdělávání v jednotném formátu je tedy zásadní.

Vzhledem k tomu, že vzdělávací platforma poskytuje statistiky o docházce, míře dokončení kurzů a další informace, můžete kdykoliv sledovat postup vzdělávání pouhými několika kliknutími.

Manažeři mohou sledovat dokončení kurzů, mít kdykoliv k dispozici přehled o schopnostech členů týmu a případně přihlásit zaměstnance na vybraný kurz.

Mobilita
Učení na cestách

Díky vzdělávací platformě mají zaměstnanci přístup ke školení společnosti odkudkoli, což dále napomáhá popularitě této technologie mezi organizacemi usilujícími o vybudování moderních digitálních pracovišť.

Zaměstnanci mají přístup k školení na zařízení podle svého výběru a mohou se tak učit svým vlastním tempem.

Studenti se potřebují přihlásit pouze na jednom místě pomocí svého přihlašovacího jména Microsoft 365 a mají přístup ke školení prostřednictvím mobilní aplikace i mimo své obvyklé pracoviště.

Sociální učení
Spolupráce

Studenti mohou snadno komunikovat, pomáhat si a učit se jeden od druhého, aniž by museli opustit známou platformu. Současně to umožňuje poskytnout vedení zpětnou vazbu.

Vzhledem k tomu, že pracoviště je online více než kdy předtím, je pro mnoho firem výzvou, aby využily prvek sociálních sítí při vzdělávání svých zaměstnanců. Při propojení aplikace Microsoft Teams se vzdělávací platformou je snadnější jej zpřístupnit. Využíváte totiž platformu, kterou vaši zaměstnanci používají denně ke své práci. Umožňujete tak pracovníkům snadný přístup ke školení, sdílení informací se svými kolegy a posílení efektivní týmové spolupráce.

Ještě více informací najdete na stránce LMS365: The only learning management system built into Teams (elearningforce.com)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka