Úvod  |  Obory  |  Automotive

Automotive

Odvětví automotive patří k jednomu z nejprogresivnějších. Potřeby a požadavky zákazníků, kterým se musí prodejci a servisní střediska neustále přizpůsobovat, vyžadují rychlý vývoj v oblasti výroby a inovací automobilů. Flexibilní a nadčasové technologie jsou pro firmy pohybující se na trhu automobilového průmyslu mimořádně důležité.

S čím můžeme pomoci

Pečujte o své zákazníky, předvídejte jejich potřeby a získejte jejich loajalitu. 

Technologická řešení a služby v oboru automotive poskytujeme již mnoho let. Známe přesně specifika tohoto rychle se vyvíjejícího trhu. Zeptejte se nás na silné nástroje pro úspěšné řízení prodejních i poprodejních procesů. 

  • Zaostřeno na zákazníky  – ať už jste dealerství nebo servisní středisko, pro poskytnutí kvalitních služeb potřebujete svým zákazníkům porozumět. Využijte k tomu přizpůsobený CRM systém pro 360° pohled na klienta. Mějte přehled o všech jeho požadavcích, nákupních aktivitách i servisní historii. 
  • Řízení prodejního procesu  – poskytněte svým prodejcům nástroj pro podporu prodejního procesu od akvizice potenciálního zákazníka až po naplánování předání nového vozidla. Využívejte analytické nástroje pro řízení a kontrolu aktivit obchodního týmu.  
  • Řízení dealerské sítě – analytické nástroje a přehledy vám poskytnou ucelený přehled o úspěšnosti prodeje jednotlivých středisek i celé dealerské sítě. Využijte sílu grafického rozhraní Power BI pro rychlý přehled o měsíčních výsledcích nebo pro podrobnou analýzu sledovaných KPI a trendů. 
  • Centralizace správy dat – vybudujte centrální databázi zákazníků a dat o jejich chování. Kontrolujte na jednom místě kvalitu dat vytvářených v různých systémech, a zároveň identifikujte a odstraňujte duplicity dat. Připravte si důvěryhodné konsolidované podklady pro analýzy.
Automotive

Technické informace

Doporučená řešení:

Zajímá vás, jaké máme další byznys aplikace, které mohou usnadnit vaše podnikání? https://www.konicaminoltaits.cz/byznys-aplikace/)

MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL – podnikový informační systém pro efektivní řízení společnosti

DYNAMICS 365 FINANCE A DYNAMICS 365 SUPPLY CHAIN MANAGEMENT – komplexní podnikový informační systém zejména pro velké organizace

AUTOMOTIVE CRM – řešení pro práci se zákazníky v oboru Automotive

SRM – systém pro řízení vztahů s dodavateli

TALENT – efektivní správa vašeho HR

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy

WORKPLACE HUB – kompletní IT řešení na 1 m²

CONFIGURE PRICE QUOTE (CPQ) – prodejní nástroj pro tvorbu přesných a vysoce konfigurovaných nabídek

ENTERPRISE ASSET MANAGEMENT (EAM) – správa životního cyklu podnikových aktiv po celou dobu jejich životnosti

LMS365 – management vzdělávání zaměstnanců ve vaší firmě

TALKEY – nástroj pro šifrování komunikace

Konica Minolta Automotive CRM 

Dynamics 365 for Sales 

Dynamics 365 for Customer Service 

Power BI – interaktivní nástroje pro vizualizaci dat

 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka