Chemická výroba

Chemická výroba je specifická v nárocích na přesnost postupů, speciální skladování, obalové materiály a zejména bezpečnost provozu. Důležitými oblastmi jsou například evidence, protokolování, měření a dohled na expiraci.

S čím můžeme pomoci

Chemická výroba je typickým zástupcem tzv. procesní výroby se specifickými charakteristikami:  

  • Použití receptur namísto kusovníků používaných v diskrétní výrobě
  • Aplikace dávkových objednávek namísto výrobních zakázek v diskrétní výrobě
  • Plánování výroby zohledňující souběžné a vedlejší produkty
  • Zvýšená kontrola kvality jednotlivých šarží 
  • Nutnost práce s bezpečnostními předpisy v přepravě nebezpečných látek

Díky mnohaletým zkušenostem s implementacemi podnikových systémů v tomto oboru vám dodáme nejen moderní technologické řešení pro řízení rutinních činností a podnikových procesů, ale zejména software, který akcentuje specifika chemického průmyslu.

  • Technická příprava správa receptur   
  • Řízení výroby – výrobní modul rozšířený o řešení specifických potřeb procesní výroby. Možnost kombinace s ostatními typy výrob.
  • Sledování šarží – důsledné trasování šarží napříč celým systémem (nákup / zásoby / výroba / prodej).
  • Správa kvality – představuje souhrn funkcí určených k zajištění kvality. Zahrnuje tedy prostředky pro kontrolukvality, dokumentaci výsledků testů, evidenci neshodných produktů a procesy jejich oprav.
Chemická výroba

Technické informace

Doporučovaná řešení:

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management– komplexní podnikový informační systém, pomáhá společnostem na cestě k digitální transformaci
(dříve Dynamics 365 for Finance & Operations nebo Microsoft Dynamics AX)

Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy.

Ke stažení

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka