Konica Minolta IT Solutions Czech má jedinečné zákazníky, kteří si zaslouží jedinečný přístup, a výjimečné lidi, kteří tento přístup zprostředkovávají.

Cílem společnosti je budování pevných obchodních vztahů se zákazníky, dodání optimální služby odpovídající klientským potřebám a zajištění IT řešení přímo na míru.

Konica Minolta IT Solutions Czech se řídí etickým kodexem a firemními hodnotami stanovenými pro celou skupinu Konica Minolta.
Přijetím kodexu se zařazujeme mezi společnosti, pro které je důležité provozovat veškeré činnosti na vysoké morální úrovni. Díky tomu je zajištěno čestné a korektní jednání nejen v přístupu k zákazníkům, ale i k zaměstnancům.

V průběhu let naše společnost obdržela mnoho prestižních ocenění a je jednou z nejvýznamnějších dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ​​​​​​​ve střední a východní Evropě.

Mise
Rozvíjíme potenciál svých zákazníků prostřednictvím inovativních ​​​​řešení a špičkových služeb.

Vize
Jsme komplexní poradce a dodavatel platformy Microsoft ​​​​​​​pro firemní zákazníky.

Jako člen celosvětové skupiny Konica Minolta a po mnoho let prestižní partner společnosti Microsoft vám garantujeme vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb a produktů.

Zaměřujeme se na komplexní řešení podnikových informačních systémů (ERP a CRM) Microsoft Dynamics 365 pro řadu oborů, včetně těch specifických a procesně náročných jako jsou například strojírenství, zdravotnictví a pojišťovnictví.

Využijte odborné služby, vývoj a podporu našich zkušených týmů specializovaných na:

  • Microsoft Dynamics 365 Business Central(dříve Microsoft Dynamics NAV)
  • Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations (dríve Microsoft Dynamics AX)
  • Cloud a bezpečnost, včetně služeb k Microsoft 365 a využití nástrojů Microsoft Security
  • Rozvoj a integrace s Microsoft Power Platform a další související vývoj a služby
  • Digitalizaci, správu a oběh informací (DIM), včetně ECM a DMS

Zabýváme se také vývojem vlastních produktů a aplikací, například Fleetman pro správu vozového parku, SQUARE4 pro Real Estate Development nebo Automotive CRM pro dealerství vozů.

Následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků je pro nás díky samostatnému oddělení supportu samozřejmostí. Klientům také umíme nabídnout pomoc v podobě poradenství při volbě vhodných aplikací pro řízení firemních procesů, v oblasti bezpečnosti nebo ve volbě technologické strategie.

V roce 2015 proběhlo v rámci akvizice začlenění dřívějšího Webcomu do skupiny Konica Minolta. Jako součást ukončení akvizičního procesu následně společnost do začátku roku 2019 vstoupila pod novým jménem Konica Minolta IT Solutions Czech.

Konica Minolta IT Solutions Czech i nadále zůstává na trhu samostatným subjektem fungujícím pod vlastní značkou. Svým zákazníkům poskytuje ucelené služby v oblasti IT technologií a díky zázemí skupiny Konica Minolta může nabídnout jednotné řešení rozšířené o produkty Konica Minolta firmám s působností v České republice i mimo ni.

Historie společnosti

Reference

Poptávka