Konica Minolta IT Solutions Czech má jedinečné zákazníky, kteří si zaslouží jedinečný přístup, a výjimečné lidi, kteří tento přístup zprostředkovávají.

Cílem společnosti je budování pevných obchodních vztahů se zákazníky, dodání optimální služby odpovídající klientským potřebám a zajištění IT řešení přímo na míru.

Konica Minolta IT Solutions Czech se řídí etickým kodexem a firemními hodnotami stanovenými pro celou skupinu Konica Minolta.
Přijetím kodexu se zařazujeme mezi společnosti, pro které je důležité provozovat veškeré činnosti na vysoké morální úrovni. Díky tomu je zajištěno čestné a korektní jednání nejen v přístupu k zákazníkům, ale i k zaměstnancům.

V průběhu let naše společnost obdržela mnoho prestižních ocenění a je jednou z nejvýznamnější dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ​​​​​​​ve střední a východní Evropě.

Mise
Rozvíjíme potenciál svých zákazníků prostřednictvím inovativních ​​​​řešení a špičkových služeb.

Vize
Jsme komplexní poradce a dodavatel platformy Microsoft ​​​​​​​pro firemní zákazníky.

Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech je českým dodavatelem komplexních podnikových informačních systémů a řešení na platformách společnosti Microsoft.

V roce 2015 proběhlo v rámci akvizice začlenění dřívějšího Webcomu do skupiny Konica Minolta. Jako součást ukončení akvizičního procesu následně společnost do začátku roku 2019 vstoupila pod novým jménem Konica Minolta IT Solutions Czech.

Konica Minolta IT Solutions Czech i nadále zůstává na trhu samostatným subjektem fungujícím pod vlastní značkou. Svým zákazníkům poskytuje ucelené služby v oblasti IT technologií a díky zázemí skupiny Konica Minolta může nabídnout jednotné řešení rozšířené o produkty Konica Minolta i firmám s působností mimo Českou republiku.

 

Konica Minolta IT Solutions Czech dlouhodobě patří do skupiny 60 předních světových partnerů Microsoftu a mezi 3 nejvýznamnější dodavatele řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě. Zároveň je GOLD Enterprise Resource Planning partner Microsoft Dynamics, a to díky nejvyšší kompetenci pro oblast ERP.

Společnost se zaměřuje na implementaci a dodávky podnikových informačních systémů na platformě Microsoft Dynamics 365 (dříve pod názvy Dynamics NAV, Dynamics AX a Dynamics CRM). Současně také vyvíjí vlastní řešení nebo dodává software přímo na míru svým klientům.

Následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků je pro Konica Minolta IT Solutions Czech díky samostatnému oddělení supportu samozřejmostí.

Historie společnosti

Reference

Mám zájem