Konica Minolta IT Solutions Czech má jedinečné zákazníky, kteří si zaslouží jedinečný přístup, a výjimečné lidi, kteří tento přístup zprostředkovávají.

Cílem společnosti je budování pevných obchodních vztahů se zákazníky, dodání optimální služby odpovídající klientským potřebám a zajištění IT řešení přímo na míru.

Konica Minolta IT Solutions Czech se řídí etickým kodexem a firemními hodnotami stanovenými pro celou skupinu Konica Minolta.
Přijetím kodexu se zařazujeme mezi společnosti, pro které je důležité provozovat veškeré činnosti na vysoké morální úrovni. Díky tomu je zajištěno čestné a korektní jednání nejen v přístupu k zákazníkům, ale i k zaměstnancům.

V průběhu let naše společnost obdržela mnoho prestižních ocenění a je jednou z nejvýznamnější dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ​​​​​​​ve střední a východní Evropě.

Mise
Rozvíjíme potenciál svých zákazníků prostřednictvím inovativních ​​​​řešení a špičkových služeb.

Vize
Jsme komplexní poradce a dodavatel platformy Microsoft ​​​​​​​pro firemní zákazníky.

Specializujeme se na procesně náročné obory, kde máme dlouholeté zkušenosti a znalosti jejich specifik. Jsme českým dodavatelem komplexních podnikových informačních systémů (ERP a CRM)) a řešení na platformách společnosti Microsoft. V oblasti IT technologií se pohybujeme více než 23 let.

Pomůžeme vám zavést ty nejvhodnější nástroje pro vaši digitální transformaci. Ta ovlivňuje všechny aspekty vašeho businessu – zaměstnance, zákazníky, řízení pobočkové sítě i inovativní vývoj, rychlejší výrobu a účinnou dodávku produktů a služeb.

V roce 2015 proběhlo v rámci akvizice začlenění dřívějšího Webcomu do skupiny Konica Minolta. Jako součást ukončení akvizičního procesu následně společnost do začátku roku 2019 vstoupila pod novým jménem Konica Minolta IT Solutions Czech.

Konica Minolta IT Solutions Czech i nadále zůstává na trhu samostatným subjektem fungujícím pod vlastní značkou. Svým zákazníkům poskytuje ucelené služby v oblasti IT technologií a díky zázemí skupiny Konica Minolta může nabídnout jednotné řešení rozšířené o produkty Konica Minolta firmám s působností v České republice i mimo ni.

Zaměřujeme se na implementaci a dodávky podnikových informačních systémů (ERP či CRM) na platformě Microsoft Dynamics 365 (dříve pod názvy Dynamics NAV, Dynamics AX a Dynamics CRM). Současně také vyvíjíme vlastní řešení (např. Automotive CRM či Fleetman pro řízení firemní flotily) nebo dodáváme software přímo na míru svým klientům.

Následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků je pro nás díky samostatnému oddělení supportu samozřejmostí. Klientům také umíme nabídnout pomoc v podobě poradenství při volbě vhodných aplikací pro řízení firemních procesů, v oblasti bezpečnosti nebo ve volbě technologické strategie.

Historie společnosti

Reference

Poptávka