Real Estate & Development

Oblast development čelí mimořádným výzvám pro splnění náročných podmínek klientských projektů. Pro úspěšné podnikání na tomto trhu potřebují firmy specializované technologické řešení, které jim pomůže zvyšovat produktivitu a spolupráci, přehledně řídit projekty a sledovat ukazatele v reálném čase ve všech oblastech své činnosti.

S čím můžeme pomoci

Konica Minolta IT Solutions Czech přináší kompletní řešení Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management (dříve Microsoft Dynamics AX) pro developerské společnosti a jeho rozšíření o management správy a údržby nemovitostí v podobě Yavica FlexProperty.

Architektura / Inženýrství / Stavebnictví

Prodej / Pronájem / Správa nemovitostí

Díky našemu řešení získáte:

V oblasti Development 

 • Financování developerských projektů, zajištění financování projektů
 • Optimalizace daňových odvodů, aplikace mnoha způsobů výpočtu DPH 
 • Komplexní víceúrovňová struktura developerských projektů, rozdělená do fází, etap, milníků apod., s průběžnou dobou od několika měsíců do několika let
 • Kategorizace nákladových položek s průběžnou kontrolou čerpání rozpočtu
 • Pokročilá kalkulace nedokončené výroby
 • Rozsáhlá projektová dokumentace
 • Značný počet subdodavatelů, řízení jejich skladby výběrovým řízením
 • Úzká spolupráce s externími účastníky projektu (projektanti, inženýring atd.)
 • Mobilita členů projektového týmu
 • Oddělené účetnictví jednotlivých staveb (tzv. SPV)

V oblasti Real Estate 

 • Organizace správy a údržby nemovitostí vlastními zdroji i přes další dodavatele
 • Tvorba komplikovaných nájemních smluv, obsahující různorodé formy výměr nájemného a služeb
 • Administrativně náročný proces fakturace s velkou četností dokladů
 • Citlivá správa pohledávek využívající mnoho nástrojů 
Real Estate & Development

Technické informace

Doporučená řešení:

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management (dříve Dynamics 365 for Finance & Operations nebo Microsoft Dynamics AX) – maximální technologická podpora pro realizaci stavebních projektů od plánování, přípravných aktivit, přes výstavbu a obchodní činnost až po předání klientovi.

Yavica FlexProperty – jednotné integrované řešení pro efektivní správu a řízení provozu nemovitostí pokrývá všechny oblasti údržby, automatizuje procesy a eliminuje duplicitní data.

Dynamics 365 for Sales 

Dynamics 365 for Customer Service 

Power BI – interaktivní nástroje pro vizualizaci dat

Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy.

Ke stažení

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka