Partnerství

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ MICROSOFT

Patříme mezi největší a nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast ERP (podnikové informační systémy). Během dlouhodobé spolupráce se společností Microsoft jsme získali již několik prestižních ocenění.

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ DYNAMICSPACT

Patříme do sítě partnerů společnosti DynamicsPact, která zajišťuje, aby byly všechny projekty Microsoft Dynamics AX (Dynamics 365 for Finance & Operations) dodávány na nejvyšší možné úrovni s maximálním přínosem a minimálními riziky. Spolupráce s partnery DynamicsPact zajišťuje kvalitu a maximalizaci návratnosti investice.

Partnerství se společností Itineris

Jsme unikátním partnerem společnosti Itineris a dodáváme řešení UMAX utilitním společnostem v České republice a na Slovensku. Naše řešení pro utility pomáhá předním společnostem v oboru při zvyšování efektivity a konkurenceschopnosti díky pokrytí klíčových procesů prodeje elektřiny a plynu (CRM, kampaně, smlouvy, billing a výběr plateb, případně ekonomika atd.).

Partnerství s ClickDimensions

ClickDimensions pomáhá generovat a vyhodnocovat kvalitní leady. Specialistům obchodu poskytuje výběr relevantních příležitostí a zajišťuje dokonalou podporu práce s leady v Microsoft Dynamics CRM. Marketingovému oddělení přináší kompletní nástroj pro tvorbu, řízení a realizaci e-mailových kampaní a usnadňuje cílení a komunikaci s klienty.

Partnerství se společností Dymamicweb

Stali jsme se premium business partnerem firmy Dynamicweb. Toto spojení umožní Konica Minolta IT Solutions Czech poskytnout svým zákazníkům nejlepší obchodní aplikaci pro plně integrované řešení v oblasti eCommerce a e-businessu.

Partnerství se společností myTALKEY

Stali jsme se partnerem společnosti myTALKEY, která se zabývá ochranou nejen firemních e-mailových schránek, ale i zabezpečením souborů pomocí šifrovacích klíčů.

Partnerství se společností ELEARNINGFORCE International

Jsme partnerem společnosti ELEARNINGFORCE International – výrobce Microsoft ISV řešení LMS365 zaměřeného na management vzdělávání zaměstnanců ve firmě, které skvěle doplňuje oblast HR řešení dodávaného naší společností.

Kentico Experience

V roce 2020 jsme se stali partnerem Kentico Experience. Spojili jsme tak síly s digital experience platformou (DXP), která spojuje správu obsahu, digitální marketing a obchod, a to jak on-premise, tak v cloudu.

Partnerství se společností Dobrý anděl

Přidali jsme se do projektu „Zde pracují Dobří andělé“ určeného pro firmy, které se chtějí zapojit do pomoci rodinám s dětmi, jež postihlo vážné onemocnění.

Ocenění

MICROSOFT AWARDS 2019

Naše společnost získala ocenění Finalist v rámci Microsoft Awards 2019 v kategorii „Maloobchod, FMCG a e-tail“ s řešením Automotive CRM.

MICROSOFT GOLD PARTNER

Získali jsme nejvyšší ocenění společnosti Microsoft za splnění kritérií Gold kompetencí pro Cloud Productivity, Data Analytics, Data Platform, Enterprise Resource Planning, Application Development, Application Integration, Cloud Platform, Windows and Devices a Small and Midmarket Cloud Solutions.

MICROSOFT SILVER PARTNER

Mezi naše kompetence patří Microsoft Silver Partner pro Messaging, DevOps, Collaboration and Content, Security, Project and Portfolio Management a Communications.

2016 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Již po několikáté jsme obhájili členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2016, která sdružuje pouze 110 velkých a neustále se vyvíjejících partnerů Microsoft Dynamics z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

MICROSOFT AWARDS 2016

Zvítězili jsme v prestižní soutěži Microsoft Awards 2016 o nejlepší IT projekt roku v kategorii „Řešení pro automatizaci, integraci a řízení byznys procesů" s projektem „Strategické projekty pomáhá v CPI Property Group řídit Microsoft Dynamics AX".

2014 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

V roce 2014 jsme se stali, již popáté, součástí komunity Inner Circle 2014, která sdružuje pouhé 1 % světových partnerů Dynamics. Patříme mezi TOP 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, a to jako jediní v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy.

2014 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014, kde se sdružuje pouhých 220 velkých a zároveň rostoucích partnerů Microsoft Dynamics z celého světa, kteří prošli úzkými měřítky v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

RESELLER OF THE YEAR FINALIST 2014 PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPU

V roce 2014 jsme se opakovaně stali jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu.

Reference

Poptávka