Partnerství

Partnerství se společností Microsoft

Patříme mezi největší a nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast ERP (podnikové informační systémy). Během dlouhodobé spolupráce se společností Microsoft jsme získali již několik prestižních ocenění.

Partnerství se společností DynamicsPACT

Patříme do sítě partnerů společnosti DynamicsPact, která zajišťuje, aby byly všechny projekty Microsoft Dynamics AX (Dynamics 365 for Finance & Operations) dodávány na nejvyšší možné úrovni s maximálním přínosem a minimálními riziky. Spolupráce s partnery DynamicsPact zajišťuje kvalitu a maximalizaci návratnosti investice.

Partnerství se společností Itineris

Jsme unikátním partnerem společnosti Itineris a dodáváme řešení UMAX utilitním společnostem v České republice a na Slovensku. Naše řešení pro utility pomáhá předním společnostem v oboru při zvyšování efektivity a konkurenceschopnosti díky pokrytí klíčových procesů prodeje elektřiny a plynu (CRM, kampaně, smlouvy, billing a výběr plateb, případně ekonomika atd.).

Partnerství s ClickDimensions

ClickDimensions pomáhá generovat a vyhodnocovat kvalitní leady. Specialistům obchodu poskytuje výběr relevantních příležitostí a zajišťuje dokonalou podporu práce s leady v Microsoft Dynamics CRM. Marketingovému oddělení přináší kompletní nástroj pro tvorbu, řízení a realizaci e-mailových kampaní a usnadňuje cílení a komunikaci s klienty.

Partnerství se společností Dymamicweb

Stali jsme se premium business partnerem firmy Dynamicweb. Toto spojení umožní Konica Minolta IT Solutions Czech poskytnout svým zákazníkům nejlepší obchodní aplikaci pro plně integrované řešení v oblasti eCommerce a e-businessu.

Partnerství se společností myTALKEY

Stali jsme se partnerem společnosti myTALKEY, která se zabývá ochranou nejen firemních e-mailových schránek, ale i zabezpečením souborů pomocí šifrovacích klíčů.

Partnerství se společností ELEARNINGFORCE International

Jsme partnerem společnosti ELEARNINGFORCE International – výrobce Microsoft ISV řešení LMS365 zaměřeného na management vzdělávání zaměstnanců ve firmě, které skvěle doplňuje oblast HR řešení dodávaného naší společností.

Kentico Experience

V roce 2020 jsme se stali partnerem Kentico Experience. Spojili jsme tak síly s digital experience platformou (DXP), která spojuje správu obsahu, digitální marketing a obchod, a to jak on-premise, tak v cloudu.

Partnerství se společností Dobrý anděl

Přidali jsme se do projektu „Zde pracují Dobří andělé“ určeného pro firmy, které se chtějí zapojit do pomoci rodinám s dětmi, jež postihlo vážné onemocnění.

Ocenění

Microsoft Solutions Partner for Microsoft Cloud

Splnili jsme náročné podmínky pro partnery společnosti Microsoft k získání všech důležitých designací v rámci programu Microsoft Cloud Solutions Partner.

Microsoft Solutions Partner for Business Applications

Prokázali jsme vysokou odbornost a znalosti v oblasti Microsoft Business Application, jako jsou Dynamics 365 a Power Platform. Splňumeme přísná kritéria v technické expertize, zkušenostech a prodejních dovednostech, abychom vám v této oblasti mohli poskytovat ty nejlepší služby a řešení.

Microsoft Specializace v oblasti Business Applications

Řadíme se k úzce specializovaným partnerům společnosti Microsoft v oblasti segmentu SMB na pozici Microsoft Specialist for Small and Midsize Business Management + Microsoft Specialist for Low Code Application Development.

Microsoft Solutions Partner for Data & AI Azure

Designace Microsoft Solutions Partner for Data & AI v prostředí Azure je uznáním pro partnery společnosti Microsoft, kteří excelují v poskytování pokročilých řešení v oblastech datových služeb a umělé inteligence využívajících Azure platformu. I v této oblasti vám rádi poskytneme expertní služby, podporu, vývoj a poradenství.

Microsoft Solutions Partner for Digital & App Innovation Azure

Všechny potřebné znalosti a zkušenosti jsme prokázali také v oblasti digitalizace a inovativního vývoje aplikací na platformě Microsoft Azure. Rádi s vámi projednáme tuto oblast a poskytneme vám všechny související služby.

Microsoft Solutions Partner for Infrastructure Azure

Splňujeme všechny náročné požadavky a jsme držitelem tohoto prestižního uznání, které potvrzuje naši odbornou specializaci na implementaci a správu cloudové infrastruktury a služeb v prostředí Microsoft Azure.

Microsoft Solutions Partner for Modern Work

Prokázali jsme potřebné expertní znalosti a zkušenosti v oblasti využití nástrojů a služeb Microsoft 365. Rádi i vám poskytneme konzultace, poradenství a podporu pro zlepšení produktivity a spolupráce napříč vaší organizací za využití moderních technologií a řešení Microsoft.

Microsoft Solutions Partner for Security

Získali jsme potvrzení znalostí a zkušeností v oblasti řešení Microsoft Security. Pomůžeme vám se zabezpečením a ochranou vaší organizace ve všech krocích analýzy, implementace, nastavení, správy a monitoringu. Pomůžeme vám posílit zabezpečení vaší organizace v rámci podnikové infrastruktury, sítí i ochrany dat.

Microsoft Awards 2019

Naše společnost získala ocenění Finalist v rámci Microsoft Awards 2019 v kategorii „Maloobchod, FMCG a retail“ s řešením Automotive CRM.

Reference

Poptávka