Vývoj softwaru na zakázku

Nabízíme analýzu business požadavků a procesů zákazníka a následný zakázkový vývoj softwarových aplikací přesně dle potřeb klienta.

S čím můžeme pomoci

Každá společnost je jiná a úspěch dané firmy je závislý na jejím individuálním přístupu ke klientům, zaměstnancům a jejímu okolí. Dnešní doba je dobou standardizovaných softwarů, které je s minimem nákladů možné implementovat, a tím podpořit klíčové procesy klientů. Přesto však existuje celá řada společností, které již standardní software implementovaný mají, ten však nepodporuje specifické potřeby, bez nichž firma nenabídne svým zákazníkům unikátní přístup. Právě těmto společnostem jsme schopni nabídnout individuální přístup a poskytnout zakázkový vývoj aplikací a služeb obsahující analýzu business požadavků/procesů, vlastní vývoj, implementaci a následný provoz přesně dle stanovených požadavků.

Vývoj softwaru na zakázku

Technické informace

Typy aplikací, které realizujeme a umíme? Jednoduchá odpověď! Jakékoliv.

  • Webové aplikace
  • Desktopové (Windows) aplikace
  • Integrační platformy
  • Mobilní aplikace

Každá z těchto typů aplikací řeší specifické požadavky zákazníků od pokrytí interních procesů až po portály pro koncové klienty.

Při zakázkovém vývoji nejdeme jen cestou vývoje na “zelené louce”. Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou nadstavbových řešení nad standardními systémy, a to zejména z rodiny Microsoft Dynamics.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka