Retail a maloobchod

V silném konkurenčním prostředí obchodních společností je velmi důležitá schopnost pružně reagovat na potřeby trhu. Přizpůsobitelné a nadčasové technologie vám dokáží významně pomoci. Díky našemu řešení můžete spravovat široký sortiment zboží. Usnadníme vám sledovat dynamický vývoj prodejních cen rozšířený systémem slev s  platností lokální, komoditní, časovou nebo věrnostními programy. Postavíme pro vás moderní DXP platformu pro správu obsahu a obchod.

S čím můžeme pomoci

Software, který ocení obchodní řetězce se sítí prodejních míst a centralizovaným řízením (back office) nebo firmy, které kombinují různé prodejní kanály, jako kamenné obchody a e-shopy.  Řešení nabízí komplexní pokrytí potřeb maloobchodní firmy, zahrnující jak procesy back office, tak procesy samotného prodeje – front office v jednom kompaktním řešení. 

  • Omni-channel – podpora prodeje v kamenných obchodech, online obchody i call centra.
  • Centrální nákup – centrální řízení objednávek u globálních dodavatelů.
  • Merchandise – řízení kategorií produktů a sortimentů, efektivní správa zásob napříč kanály.
  • Hybridní nasazení – použitá technologie nabízí cloudové a hybridní nasazení systému (podpora offline prodeje v kamenných obchodech) a možnost integrace s existujícími e-commerce řešeními pomocí jednotného rozhraní.
Retail a maloobchod

Technické informace

Doporučená  řešení :

Zajímá vás, jaké máme další byznys aplikace, které mohou usnadnit vaše podnikání? https://www.konicaminoltaits.cz/byznys-aplikace/)

MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL – podnikový informační systém pro efektivní řízení společnosti

DYNAMICS 365 FINANCE A DYNAMICS 365 SUPPLY CHAIN MANAGEMENT – komplexní podnikový informační systém zejména pro velké organizace

AUTOMOTIVE CRM – řešení pro práci se zákazníky v oboru Automotive

SRM – systém pro řízení vztahů s dodavateli

TALENT – efektivní správa vašeho HR

MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy

WORKPLACE HUB – kompletní IT řešení na 1 m²

CONFIGURE PRICE QUOTE (CPQ) – prodejní nástroj pro tvorbu přesných a vysoce konfigurovaných nabídek

ENTERPRISE ASSET MANAGEMENT (EAM) – správa životního cyklu podnikových aktiv po celou dobu jejich životnosti

LMS365 – management vzdělávání zaměstnanců ve vaší firmě

TALKEY – nástroj pro šifrování komunikace

Dynamics 365 for Retail

Dynamics 365 for Sales  

Kentico XPERIENCE – moderní DXP platforma pro správu obsahu, marketing a obchod

 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka