Strojírenství

Jsme zkušeným dodavatelem technologií odpovídajících specifickým požadavkům oboru strojírenství. Řešení pro středně velké, velké a nadnárodní společnosti vám dodá schopnost pružně reagovat a přizpůsobit se proměnlivosti trhu. Podporuje zakázkovou a sériovou výrobu i kanban. Systém zpracovává smíšené požadavky na komponentní i procesní výrobu pro pokrytí širokého záběru výroby a odvětví. Samozřejmostí je důsledné dodržení konstrukční a výrobní dokumentace v samotném ERP i silná vazba na skladové hospodářství, interní a vnější logistiky.

S čím můžeme pomoci

  • Důsledné plánování přípravků, prostředků, materiálů, kooperací s ohledem na minimalizaci nákladů a utilizaci prostředků
  • Zvýšení kvality zavedením kontrolních mechanismů
  • Posílení vazby výroby na procesy obchodu, skladů a logistiky
  • Trasování materiálů a produktů v celém výrobním procesu
  • Rychlá návratnost investice a dlouhodobá stabilita
  • Přístupná digitální transformace pomáhající získat rozhodující výhodu na trhu
Strojírenství

Technické informace

Doporučená  řešení :
 

Microsoft Dynamics 365 Finance a Dynamics 365 Supply Chain Management – platforma pro moderní podnikový systém
(dříve Dynamics 365 for Finance & Operations, Microsoft Dynamics AX nebo Axapta).

 

Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.
 
MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy.

Ke stažení

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.

Výše uvedeným souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka