Licenční poradenství a optimalizace

V oblasti licenčního poradenství nabízíme následující  služby:

  • Licenční nabídky pro jednotlivé typy licencí (tzv. „onprem“ jako Windows, SQL, Dynamics 365 atd.) a cloudových služeb Microsoft (Office 365, Microsoft 365, Dynamics 365, Azure).
  • Výběr optimální varianty licencování oblasti Microsoft Dynamics 355 a Microsoft Power Platform (Power Apps, Flow, Power BI).
  • Přechody na nové licenční modely nebo cloudové služby pro oblast Dynamics 365 (např. staré verze NAV / Navision, AX / Axapta, CRM).
  • Zhodnocení typu používaných licencí ve společnosti s ověřením správnosti přímo u společnosti Microsoft.

 

S čím Vám můžeme pomoci

Jsme partnerem Microsoftu v oblasti implementace podnikových řešení, a proto musíme dodržovat licenční ujednání související s jednotlivými produkty. Stejně tak jsou na tom naši zákazníci či ostatní firmy využívající technologie Microsoft. Licenční politika Microsoft je stále složitější a rychle se mění spolu s vývojem produktů a trendů v oblasti IT.

Firmy často používají nesprávné licence nebo zastaralé licenční modely.  Každá společnost používající licence nebo předplatné cloudových služeb nese za správné používání licencí zodpovědnost.

Naše licenční poradenství minimalizuje riziko nesprávného zalicencování a optimalizuje investici do licencí Microsoft.

 

Specializovaná služba Studie přechodu IT do cloudu (Proof of Concept) je placená služba v rozsahu 2-10 dnů, která zahrnuje:

  • Posouzení záměru firmy s ohledem na stávající investice do IT.
  • Návrh architektury cloudového, resp. hybridního nasazení.
  • Odhad a optimalizace nákladů za provoz IT v cloudu.
  • Testovací realizace.

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka