Koho chceme?

Pokud jste typ člověka, který chce být jedním z nejlepších, ať už dělá cokoliv

CHCEME MÍT PRÁVĚ VÁS

Těšíme se na všechny osobnosti – lidi s opravdovým elánem, motivované a pozitivní, kteří zároveň kromě práce umí i žít a mají i své zájmy, lidi nadšené touhou rozvíjet svoji kariéru v prostředí příznivého sociálního klimatu profesionální a vysoce stabilní společnosti.

Jsme moderní a dynamická firma, působící na trhu od roku 1998. Od roku 2015 jsme členem skupiny Konica Minolta. V našem týmu najdete nejen silné a výrazné osobnosti, ale zejména příjemné a přátelské lidi. Věkový průměr máme cca 37 let. Vedení společnosti vychází plně vstříc potřebám našich zaměstnanců a moderní trendy péče o zaměstnance nám určitě nejsou cizí. Jsme otevřeni všem inovacím, dobrým i šíleným, ale i jednoduchým nápadům a myšlenkám.

Benefity

 • 23 dní dovolené a 3 Sick days
 • K fixní mzdě navíc motivační systém odměňování
 • Flexibilní pracovní doba
 • Elektronická stravenka
 • Vzdělávání, firemní kurzy angličtiny
 • Odměna za doporučení kandidáta
 • Benefitní karta T-Mobile
 • Zvýhodněný nákup IT produktů
 • Kulturní, společenské a sportovní akce
 • Multisport karta
 • Sleva na zakoupení vozu Škoda

Proč právě u nás?

Jsme přátelský kolektiv postavený na neformálních vztazích

 

MÁME VELKÉ ODVÁŽNÉ CÍLE, ALE S REÁLNÝM ZÁKLADEM

Abychom byli v předstihu a stále v oboru na špici, chceme spolupracovat pouze s profesionály. Mezi hlavní výhody zaměstnání u nás, které pomáhají vytvářet perspektivní a stabilní týmy, patří rozvinutá firemní kultura a možnost dalšího osobního rozvoje formou systematického vzdělávání nebo formou jak tuzemských, tak mezinárodních stáží po boku leadera v oblasti poskytování software, služeb a řešení, společnosti Microsoft. S námi máte možnost neustálé příležitosti ke kariérnímu růstu, pracovat s nejmodernějšími technologiemi a získat obsáhlý systém benefitů. Hledáme možná právě Vás – ať čistého absolventa, zkušeného odborníka či člověka, který chce změnit směr své profesní dráhy a má chuť a sílu na sobě vytrvale pracovat.

Naše zázemí

Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Pro výběrové řízení na vybranou pracovní pozici bude společnost Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826, U Plynárny 1002/97, Praha 10, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude provádět přímo společnost Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826, prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na vybraný inzerát či vyplněním formuláře na webu konicaminoltaits.cz v sekci Lidé a kariéra poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním svých osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další informace o zpracování údajů společností Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Klára Šašková, tel: 245 000020, resp. jsou dostupné na této stránce.

Poptávka