Poradenství v oblasti využití Microsoft Power Platform

Power Platform je oblast, na kterou se Microsoft intenzivně zaměřuje a rozvíjí ji. Díky ní si můžete vytvořit vlastní aplikaci či vylepšit stávající bez znalosti programování.

POWER BI IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power BI. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

POWER VIRTUAL AGENT IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Virtual Agent. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

HACKATHON 

Výraz hackathon vznikl spojením slov hack a maraton. Slovo hack označuje činnost spojenou se zkoumáním limitů nebo možností programovatelných systémů. Výraz maraton vyjadřuje dlouhou, vytrvalostně náročnou činnost. Již z názvu tedy vyplývá hlavní smysl hackathonu (někdy také označováno jako codefest), kterým je snaha o nalezení inovativního řešení a nového pohledu na věc. V praxi to znamená, že se sejde skupina lidí, která se na předem určený čas zavře do jedné místnosti a nepřetržitě pracuje na společném projektu. 

Ve své podstatě se jedná o myšlenkový maraton, jehož produktem obvykle bývají zajímavé nápady a jejich realizace. Hackathon však není jenom o programování, mimo vývojářů se ho účastní také grafici, analytikové či projektoví manažeři, kteří do celého projektu přinášejí zcela nový pohled. Kombinují se tak poznatky a dovednosti technického i netechnického světa. Díky tomu může vzniknout zajímavý a neotřelý produkt. 

Co vám nabízíme my? Staneme se součástí vašeho týmu. Hackathon vedeme organizačně a pomáháme s výběrem vhodných technologií a odbornou radou jednotlivým členům týmu. 

„Je možné vytvořit mobilní aplikaci bez znalosti programovacího jazyka? Pokud si dám do kalendáře dovolenou, je možné, aby systém sám nastavil automatickou odpověď v Outlooku? Je možné kombinovat data z ERP systému s daty SharePointu či CRM?“

Pomocí aplikací Power Apps, Power BI, Power Automate a Power Virtual Agent můžete přizpůsobit, rozšířit a vytvořit aplikace, které potřebujete pro své podnikání, a odemknout tak potenciál Microsoft 365 (dříve Office 365) a Dynamics 365.

Využijte technologie, které máte již dnes dostupné a jsou součástí vašich licenčních programů. Možná o nich ještě nevíte. Nebo možná jen nevíte, jak je využít. A možná jen potřebujete prvotní impuls a inspiraci, jak rozvinout jejich potenciál naplno.

 

JEDEN DEN S POWER PLATFORM 

Představíme vám jednotlivé komponenty Power platformy, jak je využít k podpoře vašeho podnikání nebo k zabezpečení podnikových technologií. Poradíme vám, kdy je nejvhodnější jednotlivé komponenty využít, jaké konektory platforma nabízí a jak jednoduše pomocí této platformy vytvořit funkční řešení. 

 

POWER APPS IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Apps. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

POWER AUTOMATE IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Automate. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka