Poradenství v oblasti Microsoft Power Platform

Power Platform je oblast, kterou Microsoft intenzivně rozvíjí. Díky ní si můžete vytvořit vlastní aplikaci či automatizovat rutinní práci bez znalosti programování. My vám pomůžeme s rozjezdem ve vaší firmě cestou workshopů, konzultací nebo vývoje na míru.

POWER BI IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power BI. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

POWER VIRTUAL AGENTS IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Virtual Agents. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

HACKATHON 

Výraz hackathon vznikl spojením slov hack a maraton. Slovo hack označuje činnost spojenou se zkoumáním limitů nebo možností programovatelných systémů. Výraz maraton vyjadřuje dlouhou, vytrvalostně náročnou činnost. Již z názvu tedy vyplývá hlavní smysl hackathonu (někdy také označováno jako codefest), kterým je snaha o nalezení inovativního řešení a nového pohledu na věc. V praxi to znamená, že se sejde skupina lidí, která se na předem určený čas zavře do jedné místnosti a nepřetržitě pracuje na společném projektu. 

Ve své podstatě se jedná o myšlenkový maraton, jehož produktem obvykle bývají zajímavé nápady a jejich realizace. Hackathon však není jenom o programování, mimo vývojářů se ho účastní také grafici, analytikové či projektoví manažeři, kteří do celého projektu přinášejí zcela nový pohled. Kombinují se tak poznatky a dovednosti technického i netechnického světa. Díky tomu může vzniknout zajímavý a neotřelý produkt. 

Co vám nabízíme my? Staneme se součástí vašeho týmu. Hackathon vedeme organizačně a pomáháme s výběrem vhodných technologií a odbornou radou jednotlivým členům týmu. 

 

PROJEKT NA MÍRU

Pro seznámení s možnostmi Power Platform Vám rádi uděláme individuální workshop. Získáte potřebné informace a znalosti pro samostatnou práci s platformou, vytvoříte si pilotní aplikaci přímo pro vaši firmu. Rychleji tak nastartujete praktické používání systému.

Pokud potřebujete pomoc se složitějšími aplikacemi, nebo pokročilejším využitím Power Platform u Vás ve firmě, pak Vám rádi poskytneme konzultační a vývojové práce na individuální bázi. Při splnění určitých podmínek je možné na individuální projekt využít také finanční podporu společnosti Microsoft.

„Je možné vytvořit mobilní aplikaci bez znalosti programovacího jazyka? Pokud si dám do kalendáře dovolenou, je možné, aby systém sám nastavil automatickou odpověď v Outlooku? Je možné kombinovat data z ERP systému s daty SharePointu či CRM?“

Pomocí aplikací Power Apps, Power BI, Power Automate a Power Virtual Agent můžete přizpůsobit, rozšířit a vytvořit aplikace, které potřebujete pro své podnikání, a odemknout tak potenciál Microsoft 365 (dříve Office 365) a Dynamics 365.

Využijte technologie, které máte již dnes dostupné a jsou součástí vašich licenčních programů. Možná o nich ještě nevíte. Nebo možná jen nevíte, jak je využít. A možná jen potřebujete prvotní impuls a inspiraci, jak rozvinout jejich potenciál naplno.

Pro využití Power Platform ve vaší společnosti Vám připravíme individuální projekt. Rychleji tak rozjedete praktické používání platformy a začnete využívat její výhody.

Může se skládat z následujících modulů.

 

JEDEN DEN S POWER PLATFORM 

Představíme vám jednotlivé komponenty Power platformy, jak je využít k podpoře vašeho podnikání nebo k zabezpečení podnikových technologií. Poradíme vám, kdy je nejvhodnější jednotlivé komponenty využít, jaké konektory platforma nabízí a jak jednoduše pomocí této platformy vytvořit funkční řešení. 

 

POWER APPS IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Apps. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

POWER AUTOMATE IN A DAY 

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme si pro vás připravili školení včetně manuálů, vzorových dat a postupů krok-za-krokem na téma využití Power Automate. Během tohoto jednodenního školení si prakticky vyzkoušíte, jak se s touto aplikací pracuje, a získáte znalosti dostačující pro rozhodnutí, kdy tuto komponentu Power platformy zvolit a jak ji v podnikovém prostředí zpřístupnit všem uživatelům. 

 

Zjistěte více o Power Platform i aplikacích, které jsme s ní již vytvořili.

Poptávka