Úvod  |  Obory  |  Holdingy  |  S čím můžeme pomoci

Holdingy - S čím můžeme pomoci

Správa organizace – definice hierarchických vazeb organizačních jednotek v grafickém návrháři. Definici organizační struktury využívají procesy konsolidace hlavní knihy, reportingu požadovaných sestav, výkazů a výkonových ukazatelů pro managerské řízení. 

Reporting – podpora provozního reportingu s přímým výstupem transakčních reportů, uživatelský návrhář výkazů (management reporter), zabudování Microsoft Power BI pro návrh a analýzy panelů s vizualizacemi manažerských informací.

Provozní jednotky – možnost definice provozních jednotek právnického subjektu slouží k vymezení objektů v rámci společnosti, u kterých je požadováno sledování odpovědnosti za vznik sledovaných hodnot na úrovni nákladů, výnosů, tvorby zisku, přidělení a správy aktiv společnosti. Na úrovni provozních jednotek je možné sestavit reporting, manažerské výkazy, případně sledování výkonových ukazatelů MIS systému. Systém poskytuje vymezení provozních jednotek, jakými jsou například obchodní jednotka, oddělení, nákladové středisko atd.  

Sdílené oblasti dat  možnost nastavení konfigurace systému na úrovni správy obecných evidencí s využitím sdílení těchto dat v rámci holdingového uspořádání společnosti (číselné řady, účtová osnova, finanční dimenze, kurzovní lístky, definice kalendářů apod.).

Budgeting  poskytuje potřebné on-line analýzy a rozbory nákladů, výnosů a dalších ukazatelů až do detailu konkrétních rozpočtových položek (např. výkopové práce, konstrukce střechy, infrastruktura, zabezpečení, energie). 

Intercompany  pro automatizovanou alokaci nákladů a přeúčtování bez ohledu na to, zda jsou tyto náklady adresovány jednotlivým SPV společnostem nebo jsou centrálně účtovány do správcovské investiční organizace. 

Multicompany – pro nadnárodní víceoborové společnosti. Nástroje Multicompany podporují jednotnou správu hierarchického nastavení parametrů a klíčových kmenových dat a určují tak zavedení jednotných procesů do všech společností i zemí. Přináší usnadnění dynamického rozvoje a řízení změn v jednotlivých společnostech i v rámci celé skupiny. 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka