Služby pro adopci Microsoft Copilots

Chytrý asistent po vašem boku. Copilot technologie Microsoftu vám transformují data pro kreativitu a efektivnější práci. Začněte ve své firmě využívat AI nástroje od Microsoft s naší pomocí. Efektivně a bezpečně.

Proč Copiloty? Lidé je chtějí, protože jsou s nimi efektivnější.

Microsoft AI kombinuje sílu velkých jazykových modelů (LLM) s daty vaší organizace, a to plynule a přirozeně, v rámci vašeho pracovního flow. Proměňuje vaše slova v jeden z nejvýkonnějších nástrojů produktivity na světě.

Copilot pro Microsoft 365 je ideální začátek využití AI nástrojů ve firemním prostředí. Funguje společně s oblíbenými aplikacemi Microsoft 365, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a další. Copilot pro Microsoft 365 poskytuje chytrou asistenci v reálném čase a umožňuje uživatelům zvýšit jejich kreativitu, produktivitu a dovednosti.


Z průzkumu Microsoftu mezi uživateli, kteří měli možnost si Copiloty vyzkoušet během několika měsíců v roce 2023:

68 % uvedlo, že Copilot zlepšil kvalitu jejich práce

70 % učinil Copilot produktivnějšími

77 % řeklo, že už se nechtějí Copilota vzdát


Čím se liší nástroje Microsoft od jiných poskytovatelů AI 

Bezpečnost

Microsoft Copilot pro Microsoft 365 dokáže pracovat bezpečně s veřejnými online daty i vašimi firemními dokumenty a daty pod špičkovou ochranou Microsoft. Nevyužívá vaše data k učení modelu (citlivé údaje vám neuniknou „na internet“) a zajišťuje přístup podle nastavených uživatelských oprávnění vašeho tenantu.

Adopce

Využijte osvědčených postupů, jak kontrolovaně nasadit Copiloty, a naučit je vaši organizaci rychle a efektivně využívat. Nabízíme komplexní úvodní workshop, návazné školení a přípravu infrastruktury jako step-by-step plán pro vaši budoucnost s AI.

Správa a rozvoj

Co ve firmě nasadíte, chcete mít také pod kontrolou. Spravujte s námi efektivně zdroje, infrastrukturu, zabezpečení a licence Copilotů. Inspirujte se pro další rozvoj, vybudujte s námi Centre of Excellence pro AI ve své organizaci.

Krok za krokem k plnému využití Microsoft AI.  Sada služeb, které vám pomohou začít.

Vydejte se s námi na cestu. Služby pro systematickou adopci AI nástrojů ve vaší organizaci. Vyberte si, kde začít.

1. Get ready for Copilot

Inspirativní workshop/webinář
60minutový úvod do základních Microsoft Copilotů pro vyhledávač a kancelářské aplikace Microsoft (Teams, Excel, Outlook, Power Point), inspirativní scénáře jejich praktického využití.


2. AI Assessment – praktický workshop

4hodinový workshop – přehled Copilot a Microsoft AI nástrojů, scénáře využití, bezpečnost a řízený přístup, legislativní rámec, definice scénářů využití a možností optimalizace práce konkrétně ve vaší organizaci. Výstupem je plán pro vaši firmu.


3. AI příprava a implementace

Nasazujeme nástroje do vašeho prostředí.  Krok za krokem podle plánu připraveného na základě workshopu a konkrétních potřeb vaší firmy. Licenční poradenství, nastavení tenantu, zabezpečení, datové zdroje, uložení dokumentů. Technická příprava organizace na využití AI.


4. Adopce

Naučme se, jak na to. Naučme se dále učit.
Využijte osvědčených postupů, jak kontrolovaně nasadit Copiloty a naučit je vaši organizaci rychle a efektivně využívat. Školení uživatelů, administrátorů, metodika a parametry (KPI) adopce, pokročilá školení, sledování úspěšnosti adopce, možnosti rozvoje a udržitelnosti technologie ve vaší organizaci.


5.Provoz, další rozvoj a zlepšování

Spravujte s námi efektivně zdroje, infrastrukturu, zabezpečení a licence Copilotů. Inspirujte se v pravidelných workshopech pro další rozvoj, postavte si vlastní AI v Copilot Studiu, vybudujte s námi Centre of Excellence pro AI ve vaší organizaci.


Chcete začít ve vaší firmě s naší pomocí? Kontaktujte nás zde

nebo tlačítkem Poptávka vpravo dole.


Chcete začít sami a zorientovat se v základních konceptech a osvědčených postupech? Připravili jsme pro vás How to start with AI – průvodce po vybraných zdrojích a výukových materiálech zdarma. Najdete ho níže ke stažení.

Poptávka