Jak na to: chytré tipy k OneDrive

/ OneDrive

Ke službě #OneDrive se můžete přihlásit i pomocí webového prohlížeče, a to buď přímo na adrese www.onedrive.com, nebo přes portál Office 365, tj. www.office.com

Zajímavé funkce služby OneDrive

Jednou z nich je zobrazení přehledu souborů, které s  vámi ostatní uživatelé sdílejí, nebo naopak vy sdílíte sami. Můžete si tak zkontrolovat, zda stále nesdílíte soubory, které byste již ostatním nechtěli nechat přístupné, nebo k  jakým souborům máte, v  rámci služby #OneDrive, přístup.

Podívejte se s námi na video, jak takový přehled získat a jak vypadá:

#OneDrive vám může také pomoci v případě nedostatku místa na disku. Když zapnete funkci Soubory na vyžádání, zobrazí se všechny soubory uložené na #OneDrive v Průzkumníkovi souborů a máte tak k dispozici informace o každém souboru. Nové soubory vytvořené online nebo na jiném zařízení se zobrazí jako soubory dostupné pouze online a nezabírají místo na vašem zařízení. Když jste připojeni k internetu, můžete používat tyto soubory jako každý jiný soubor na disku.

Pokud chcete vědět, jak nejen tuto, ale i další funkčnosti kolem #OneDrive běžně využívat v každodenní praxi, podívejte se na dnešní podcast na kmits.cz/365yt ve 13:00.

Nebo se zaregistrujte k odběru článků zde a další tipy vám budou chodit do vaší e-mailové schránky (samozřejmě jde odběr opět i jednoduše zrušit).

 

Tým Konica Minolta IT Solutions Czech

kmits.cz/li

Kategorie

Reference

Poptávka