Jak se nebát kyberprostoru, ale předcházet reálným hrozbám?

/

Je velmi obtížné vyrovnat se se všemi riziky, které přináší kyberprostor, protože si mnoho z nich ani neuvědomujeme. Konica Minolta právě proto připravila specializované semináře jak pro manažery a vedoucí pracovníky či pověřence pro ochranu osobních dat, tak i pro běžné zaměstnance.

K čemu je takový seminář dobrý?

Seminář může být prvním krokem efektivního řešení ochrany vašeho soukromí a bezpečnosti v kyberprostoru – poskytne vám informace o méně známých hrozbách, ale zejména informace a poznatky, jak se jim účinně bránit. 
 
Konica Minolta přináší jiný pohled na tuto problematiku, a to ukázkou nových reálných hrozeb (reputační ohrožení, ztráta soukromí, závislost na sociálních sítích, ohrožení bezpečnosti dětí a rodiny), o kterých má veřejnost jen malé povědomí. Přitom tyto hrozby mohou být pro uživatele kritické.  
 
Málokdy si uvědomíme, že v  kyberprostoru jsou všechny naše aktivity prakticky nezničitelné (sociální sítě, otevřená – nešifrovaná komunikace, sdílení fotografií, interakce na zprávy, cookies) a že o sobě poskytujeme obrovské množství dat, na základě kterých je možné provádět nejen profilování osobnosti. 

Pokud se chcete dozvědět více o bezpečném chování v kyberprostoru, neváhejte nás kontaktovat.  

 

Tým Konica Minolta IT Solutions Czech

kmits.cz/li

 

Kategorie

Reference

Poptávka