Business Central se stává osobním podnikovým informačním systémem

/

Není obvyklé označovat ERP nebo ekonomický podnikový systém přívlastkem „osobní“. Tradičně se v tomto kontextu hovoří o robustním, výkonném nebo moderním systému. Dynamics 365 Business Central má všechny tyto vyjmenované vlastnosti. Má ale navíc něco, co jiným softwarovým řešením chybí – umí se dobře přizpůsobit specifickým potřebám jednotlivých uživatelů.

Přizpůsobivost Dynamics 365 Business Central stojí na třech pilířích:

Tri pilire BC

  • Profil – každý uživatel má přiřazen tzv. profil, který v principu odpovídá roli nebo pracovní pozici zaměstnance. Ovlivňuje vzhled úvodní obrazovky a navazujících agend i funkčností systému. Dynamics 365 Business Central nabízí širokou škálu předpřipravených profilů, které může administrátor systému přizpůsobit specifickým potřebám konkrétní firmy. O tomto tématu se můžete dozvědět více v článku Jak usnadňují centra rolí a profily práci v systému Business Central.
  • Zařízení – Dynamics 365 Business Central je možné používat na všech běžných zařízeních v kanceláři, doma i na cestách (tablet, notebook, telefon). Na každém zařízení je k dispozici stejná kompletní funkcionalita systému a přístup ke stejným informacím. Uživatelské rozhraní se ale automaticky přizpůsobuje velikosti obrazovky a možnostem ovládání na daném zařízení. Toto téma je podrobněji popsáno v článku Používejte Business Central kdekoliv a kdykoliv.
  • Personalizace – každý uživatel si může prostředí systému přizpůsobovat svým individuálním potřebám. Dynamics 365 Business Central nabízí širokou paletu možností, jak si upravit uživatelské rozhraní, aby bylo skutečně „osobní“.

V našem podcastu si o těchto tématech budeme povídat a ukážeme si praktické ukázky možností přizpůsobení.


Přemýšlíte o implementaci moderního ERP systému ve své společnosti a chcete se dozvědět o aplikaci Microsoft Dynamics 365 Business Central více? Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole a naši konzultanti vám rádi vše vysvětlí.


Aleš Eliáš, Senior Solution Architect

Konica Minolta IT Solutions Czech
kmits.cz/li

Kategorie

Reference

Poptávka