ERP v cloudu? Určitě doporučujeme!

Zcela přizpůsobitelný a maximálně zabezpečený ERP systém v prostředí české legislativy? Zvolte Microsoft Dynamics 365 Business Central. Toto cloudové řešení podnikových informačních technologií je vhodné i pro vaši firmu. Přizpůsobili jsme ho účetním standardům a bankovnictví v ČR.  

O tom, že budoucnost i současnost podnikových informačních systémů je v cloudu, dnes již nikdo nepochybuje. Každá společnost je ovšem jedinečná a má také své jedinečné potřeby. Některé procesy a postupy jsou pro všechny neměnné a lze je automatizovat s využitím základních aplikací. Pro další specifické oblasti máte k dispozici širokou škálu možností přizpůsobení a vývoje. 

Podnikové technologie Microsoft Dynamics Business Central zcela následují potřeby a požadavky každé organizace ve třech základních oblastech: funkce – přizpůsobitelnost – rozšiřitelnost. 

Jak to tedy udělat, aby vaše společnost naplno využila nejmodernější technologie ke svému růstu? Snadno, efektivně a smysluplně? Můžete zůstat oběma nohama pevně na zemi a přitom chodit s hlavou v oblacích. Ukážeme vám, jak na to. 

Připravili jsme pro vás krátký online event . Dozvíte se ty nejpodstatnější informace o pořízení a fungování ERP v cloudu. Zjistíte, jaké jsou výhody a konkrétní přínosy pro vaši společnost. 

Vycházíme z našich 20 let zkušeností u více než 200 zákazníků, z nichž každý potřeboval jedinečné řešení. Velká část z nich již zcela nebo částečně přenesla své IT zázemí do cloudu. Stejnou proměnou a modernizací prošla také naše firma.  

Nezdržujte se již dlouhým čtením. Podívejte se na argumenty a fakta podložené praxí mnoha firem. Připojte se ve středu 10. 8. ve 14 hod. na náš virtuální event. Zodpovíme všechny vaše dotazy.

 

Reference

Poptávka